34 чергова сесія Хмельницької міськради у ракурсі

Сьогодні, 9 жовтня 2019 року, відбудеться 34 чергова сесія Хмельницької міської ради. У порядку денному – 90 проектів рішень. Окреслемо найцікавіші з них.

Питання 57. У пункті 2 текстової частини цього проекту рішення передбачається надання згоди товариству з обмеженою відповідальністю «Торгівельний центр «Прибузький» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул.  Прибузька, 5/1 площею 18 600 кв. м (кадастровий номер 6810100000:01:002:0002) зі зміною цільового призначення з «07.02 ‒ для будівництва та обслуговування об’єктів фізичної культури і спорту ‒ землі рекреаційного призначення» на «02.10 ‒ для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури ‒ землі житлової та громадської забудови».

Звертаємо вашу увагу на те, що згідно Плану зонування території м. Хмельницького земельна ділянка по вул. Прибузька, 5/1 знаходиться в зоні зелених насаджень загального користування. Зміна цільового призначення цієї земельної ділянки є порушенням рішення Хмельницької міської ради від 20.03.2011 р. № 25, яким затверджено цей план зонування. Зауважуємо, що використання земельної ділянки для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури не передбачено у видах забудови вказаної зони.

Зазначені нами порушення містяться у зауваженні управління земельних ресурсів та земельної реформи департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів Хмельницької міської ради та висновку юридичного відділу.

Наголошуємо на факті, що це питання внесено до проекту рішення за пропозицію депутата Хмельницької міської ради Олександра Скочеляса, який має прямий конфлікт інтересів. Факт внесення цієї пропозиції без оголошення депутатом інформації про наявність в нього конфлікту інтересів відображено в протоколі засідання профільної комісії № 90 від 19 вересня 2019 року. Також цей депутат брав активну участь під час розгляду звернення ТОВ «ТЦ «Прибузький», що попередньо відбувся 31 липня 2019 року (протокол профільної комісії № 87).

Наявність прямого конфлікту інтересів підтверджується тим, що засновником ТОВ «ТЦ «Прибузький» (ЄДРПОУ 38927224) є Ярослав Бляхарський, який працює у ТОВ «СКБ» (ЄДРПОУ 40793753), засновником та бенефіціарним власником якого є депутат Олександр Скочеляс (це підтверджує декларація Світлани Бляхарської). Підрядником на будівництві по вул. Прибузька, 5/1 є ТОВ «Будівельна компанія «Конструкція» (ЄДРПОУ 40112055), засновником якого знову ж таки є депутат Хмельницької міської ради Олександр Скочеляс.

Питання 66. Пункт 10 текстової частини проекту рішення № 66 «Затвердити товариству з обмеженою відповідальністю «Стрибок» проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Вайсера, 12/1 площею 1235 м2 кадастровий номер 6810100000:01:003:0165 у зв’язку із зміною цільового призначення з «11.03 – для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств – землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення» на «03.15 – для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови – землі житлової та громадської забудови».

Засновниками ТОВ Стрибок (ЄДРПОУ 37462726) є депутати Хмельницької міської ради Руслан Афійчук (33%) та Олександр Скочеляс (25%), а також громадяни Іван Шкодяк та Олександр Мороз.

Питання 68. Пункт 8 текстової частини проекту рішення № 68 «Змінити код КВЦПЗ земельної ділянки по прв. Мирного, 9/1, площею 5100 м2 кадастровий номер 6810100000:17:001:0014 з «03.15 – для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови» на «02.03 – для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку» відповідно до поданого клопотання ТОВ «Вест Естейт».

Засновником «Вест Естейт»(ЄДРПОУ 42031649) є Олександр Крупа, що у 2015 році балотувався до Хмельницької міської ради від ПП “Об’єднання “Самопоміч” та є сином ексначальника Державної фінансової інспекції в Хмельницькій області, що став відомий завдяки судовими оскарженнями свого звільнення.

Питання 73. Про непоновлення договору оренди земельної ділянки ПП «Лазуріт» стосується оренди земельної ділянки по вул. П. Мирного, 37/1, де орендатор хотіли збудувати багатоповерхівку замість магазину продовольчих товарів та офіс, під що насправді бралась в оренду земельна ділянка. Проти цього рішення виступили мешканці сусідніх жилових будинків, що  було підтримано посадовими особами Хмельницької міської ради та зараз вилилось у проект рішення щодо не поновлення договору. Гарний приклад того, що міська влада тут почула мешканців Хмельницького.

Питання 80. Засновником приватного підприємства “ЛМД” (ЄДРПОУ 35994874) є Руслан Афійчук (55%), депутат Хмельницької міської ради.

Питання 81. До приватного малого підприємства “Катрин” (ЄДРПОУ 21319450) має віжношення депутат Хмельницької міської ради Андрій Кветко. Фірма зараєстрована за адресою місто Хмельницький, вулиця Зарічанська, будинок 5/3, де раніше була громадська приймальня депутата. А на земельній ділянці, про яку йде мова відбувається будівництво житлових будинків відомою вірмою ТОВ “Будівельний Альянс ГРУП” (ЄДРПОУ 36397828), де керівником, засновником та бенефіарним власником є бізнес-пертнер депутата Іван Крутилко.

Нагадаємо, що до Хмельницького міського голови та депутатського корпусу звернулась коаліція громадських організацій “Рада Реформ Хмельниччини” щодо деяких окреслених вище питань. Спостерігаємо за реакцією.

Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Альона Береза

Альона Береза

Громадська діячка, регіональна координаторка ІМІ у Хмельницькій області, голова ГО "ЖАР"

Коментарів: 3

  1. Нічого дивного!!!
    Поки хтось воює за Українську землю на Сході, ці ” чесні” депутати разом з мером “решають” свої земельні питання.

  2. блін… одні і ті ж самі.. скочеляс.. афійчук.. крутилко.. кветко.. мороз.. ось для чого їм депутатство…а про крупу також є що сказати..і тато ..і мама -корупціонери ще ті.. варто заглянути в декларації..та спробувати оформити групу інвалідності..

  3. Картаве чмо, коли на фейсбуці так би мовити звітує, жодним чином не згадує шкурні питання. Гнида є, та подохне гниллю.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.