На Хмельниччині відкрили першу амбулаторію, збудовану в рамках програми “Доступна медицина”

У селі Пільний Олексинець Городоцького району відкрилася перша в області амбулаторія загальної практики сімейної медицини, збудована в рамках реалізації державної програми “Доступна медицина”.

Про це повідомляє пресслужба ОДА.

Будівництво цього об’єкту розпочалося трохи менше року тому. Амбулаторія ця стала однією із 27-ми, які розпочали споруджувати в області з метою покращення якості надання медичних послуг сільському населенню.  Реалізується цей проект за кошти державного бюджету за співфінансування місцевих бюджетів, а замовником будівництва виступило ДП “Служба єдиного замовника”. Загальна вартість його становила 8,7 млн. грн (при цьому початковий договір був підписаний на 5,95 млн. грн).

Заклад повністю укомплектовано необхідним обладнанням, у тому числі є доступ до високошвидкісного Інтернету для надання телемедичних послуг. У наявності меблі, медична апаратура, комп’ютерна техніка та все необхідне для роботи сімейного лікаря, у тому числі й автомобіль, на якому сімейний лікар зможе здійснювати виїзди в інші населені пункти, мешканців яких обслуговуватиме Пільноолексинецька амбулаторія.

Окрім того, тут передбачене окреме житло для сімейного лікаря.

На цю тему читайте публікаціюАмбулаторії від Президента. Хто освоює “гроші Януковича” на Хмельниччині

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.