В ОДА вважають, що упередили зростання боргів по зарплаті на суму 18,7 млн. грн

За даними директора департаменту соціального захисту населення Хмельницької ОДА Світлани Лукомської, протягом року вдалося упередити зростання боргів по зарплаті на суму 18,7 млн. грн.

Про це вона сказала у доповіді на колегії облдержадміністрації у вівторок.

Вона зазначила, що завдяки роботі районних і міських тимчасових комісій з питань погашення заборгованості із заробітної плати вдалося погасити 5,2 млн. грн боргів. Повністю ліквідовані невиплати на 12 підприємствах області. І на 1 жовтня Хмельниччина за сумою боргу посіла друге місце серед регіонів України.

Лукомська зазначила, що за моніторинговими даними, заборгованість із заробітної плати на 1 листопада становила 2 млн. 649,4 тис.грн., що на 3 млн. 72,9 тис. грн. або на 53,7% менше у порівнянні з початком року.

У структурі боргу заборгованість на економічно активних підприємствах становить 804,8 тис. грн. (на 67,1% менше, ніж на початок року), підпри­ємствах-банкрутах – 1 млн. 708,3 тис. грн. (на 46,3% менше) та економічно неактивних підприємствах – 136,3 тис. грн. (на 39,1% більше).

З початку року заборгованість із заробітної плати зменшилася у містах Хмельницький – на 1 млн. 54,4 тис. грн., Нетішин – на 227,5 тис. грн., Славута – на 49,7 тис. грн., Полонському – на 1 млн. 434,5 тис. грн., Дунаєвецькому – на 467,5 тис. грн., Летичівському – на 138,8 тис. грн., Славутському – на 128,9 тис. грн. районах.

Разом з тим, графік погашення заборгованості із заробітної плати за січень-жовтень 2016 року не виконаний на 454,1 тис. гривень. Допущено невиконання графіка у містах Кам’янець-Подільський – на 511,6 тис.грн., Хмельницький – на 16,8 тис. грн. та Нетішин – на 14 тис.грн., Летичівському – на 226,7 тис. грн. та Деражнянському – на 38,3 тис. грн. районах.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 5

  1. Ще одна “упереджена”. Хоч би словник української мови відкрила, перш ніж демонструвати свою неграмотність. До чого ж тупі чиновники в Україні, хоча, держадміністрації завжди вирізнялись серед інших своєю “грамотністю”, скільки існують – завжди там працювали одні нездари, корупціонери і дурні, яких влаштували на роботу за гроші і по “блату”, однак, незважаючи на тупість і неприкритий ідіотизм вони усі вважають себе мало не пупом землі. Треба провести серед чиновників незалежне екзаменування на предмет знання державної мови, усіх, хто не складе на відмінно – негайно звільнити як таких, що не відповідають займаним посадам і порушують присягу держслужбовця з повною забороною будь-коли отримувати зарплатню (чи інші виплати, в т.ч. і пенсію) за державні кошти. Лукомське – яскравий приклад “дії” (недо)закону про люстрацію – при будь-якій владі утримується на посаді, вже до неї приросла, давно треба вже її гнати. Країна дурнів одним словом, зате скільки гонору і пихи… Треба знову варягів кликати (грузини з євреями як показує досвід в українських землях теж нездатні (або не хочуть – вони тут лише щоби наживатись на українцях, у них є свої національні держави) нічого зробити для зміцнення української державності), бо самі українці, на жаль, не здатні дати собі ради. Як показують наші заробітчани за кордоном, українець здатен працювати на благо інших і навіть високопродуктивно, але лише якщо над ним стоїть пан з нагайкою.

  2. Вона безграмотна!

  3. Хлопці, дозвольте запитання? Крім того, як писати, ще щось можете? Ну, хоча б, мішки перекидати ………. Ну, то сидіть і не ………. пи&іть !!!!

  4. Просто потрiбно працювати над собою! У вашоI подруги багато русизмiв,мова кострубата. Якщо вона керiвник ,то нехай вивчить наголоси! Вона ж навчалась в школI,iнститутI? Чи все купувала?

  5. Ця сука гавнячить голову на право та лiво,прийде час,дочекайся Света. Тебе ненавидеть всI!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.