Симчишин: мені не нав’язували команду

Хмельницький міський голова Олександр Симчишин відкинув припущення про нав’язування кандидатів до його команди.

Про це він заявив у вечірньому ефірі на телеканалі “TV 7+”, присвяченому річному звіту.

“Немає жодної людини, яку б мені нав’язали чи зобов’язали взяти. Такого просто не існувало, ані на партійному напряму, ані на будь-якому іншому. І повірте, що вирішальне слово було за мною”, – запевнив мер.

Симчишин також зазначив, що для нього велику роль відіграє думка громадського і професійного середовищ під час добору кадрів до міської ради.

“До прикладу, кандидат на посаду начальника управління освіти йшов у школи, де дивився в очі вчителям і розповідав, як він працюватиме. Мені часто закидають, що люди, котрі працюють у моїй команді, всеодно б пройшли. Це не так. Ось ми не призначили одного з претендентів на міське управління архітектури через те, що він не пройшов громадського обговорення”, – зауважив міський голова.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 20

 1. бред сивої кобили, бреше і не червоніє

 2. От брехло картаве, та ти ж жодного документа не підпишеш без візи тягнибакса! І контролюють вони тебе, щоб часом поза партійною касою щось не замутив.

 3. “Мені не нав’язували, мені просто наказали”.

 4. та нормальна в нього команда, щоправда кількох би я вигнав

 5. Якщо на керівні посади запрошені люди не з міста та області, то це навязані кимось посадовці ( до прикладу: Бондаренко) і ніхто не повірить, що це не так. Ось і попався мер на лукавстві.

  • Якщо є фахівці з інших міст, які сильніші наших і справді вирішують нагалні питання то чому б і не скористуватись їхніми послугами?

   • А Гончарук, по вашому, теж є фахівцем? Може й Бохонська, яку знову сторгували на управління, “ФАХ…ІВЕЦЬ”

    • Гончарук дуже потужній фахівець і чесний. Хто цікавиться той знає

     • Гончарук пише кандидатську дисертацію, хіба не спец її напише?

     • то обнародуйте його трудову книжку з “потужним фаховим досвідом”.

     • А до чого тут трудова книжка? Трудятся взагалі-то за Уралом! А у нас – працюють. А от свідомим патріотам риги якраз і не давали змоги працювати.

  • Скажіть у місті багато фахівців, які зможуть якісно робити роботу яку робить Бондаренко? Не думаю тому і запросили з іншого міста

   • Та що ви? за вашою логікою в місті одні свободівці нормальні. На того бондаренка подивишся, аж бридко стає! Який з нього спеціаліст, так ганяли по лінії партіі!

 6. Дуже хотілось би почути слова вдячності за “плідну” роботу Бондаренка, а особливо в частині призначення головного архітектора, якого звільнили за 4 місяці. Хто наступний ???

 7. Саме більше нічого не навязував Сабій

 8. Окрiм Юльки керiветка апарату. Скажiть iй нехай не верещить в кабiнетI! Така вересклива!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.