Уряд вніс зміни у фінансування субвенції з держбюджету для Хмельниччини

Уряд здійснив розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам України на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій на суму 13,2 млн. гривень.

Про це зазначено у постанові КМУ від 23 листопада №859.

Кабмін зменшив видатки для Хмельниччини за двома об’єктами Шепетівського району. Так, з 1 млн. грн до 200 тис. грн врізано фінансування на капітальний ремонт Хутірського навчально-виховного комплексу “Загальноосвітній навчальний заклад I—II ступенів — дошкільний навчальний заклад; з 1,4 млн. грн до 300 тис. грн – на капітальний ремонт Городнявського навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа I—III ступенів, колегіум”.

Водночас зросло фінансування (з 2 млн. грн до 3,9 млн. грн) на завершення будівництва дитячого відділення Шепетівської центральної районної лікарні на 60 ліжок з поліклінікою на 300 відвідувачів на добу на вул. Котика, 85.

Нагадаємо, що у 2016 році обсяг субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій Хмельниччини становить 87,6 млн. грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Правильно! Так как детишек в Камянце травят, то лучше иметь больничку под рукой.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.