На Хмельниччині в “тіні” працює 164 тис. осіб працездатного віку – Лукомська

На Хмельниччині в “тіні” працює 164,7 тис. осіб працездатного віку або 31% від облікованого населення області.

Такі дані озвучила директор департаменту соціального захисту населення ОДА Світлана Лукомська на сьогоднішній колегії облдержадміністрації.

Вона зазначила, що в містах обласного значення (Нетішин, Старокостянтинів, Шепетівка, Славута, Кам’янець-Подільський, Хмельницький), в середньому, не сплачують податки 49 тис. людей, у районах – 115,7 тис. осіб.

Фото НГП

Фото НГП

“За умови, якщо кожен вийшов би з “тіні” на мінімальну заробітну плату у розмірі 1450 грн, до бюджетів усіх рівнів надійшло б 99,1 млн. грн податків. А коли вдалобся б нелегальним працівникам виплатити зарплату на рівні середньообласного 4128 грн, тоді надходження склали б 3 млрд. 386 млн. грн, що практично дорівнює ще одному бюджету області”, – заявила Лукомська.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 10

 1. звідки такі цифри??? маячня повна, безліч людей без роботи, а в службу зайнятості не звертаються, бо допомоги там жодної

  • У вас інші дані? Звідки?

   • За збоченою “логікою” Лукомської, якщо людина не перебуває на обліку в центрі зайнятості то вона працює не офіційно, а отже вчиняє правопорушення. За Конституцією, навіть відносно злочинців діє презумпція не винуватості

  • Це цифри служб, які виплачують пенсії, навчають учнів і студентів, виплачують соціальні виплати. Всього в області лише біля 210тис. працюючих…… а тільки пенсіонерів 410 тис. – ????????? От вам і демократичне суспільство…

 2. а скільки вільних робочих місць? це розумники від влади не зазначили?

 3. Пиарщица безграмотная!

 4. З русланом і Ромою все ясно. Вони хочуть “і рибку з’їсти і на … сісти”, тобто, хочуть жити в “нормальній” цивілізованій державі, і не хочуть платити податки (при чому тут “презумція невиновності?”). А так не буває. Поки це не визначено судок ніхто їх злочинцями не називає, але це суті не міняє.

 5. Света! Не плети ерунду! Не лежи всiм сраку! Тато тебе так не вчив! Життя важке,шо ти понимаешь?Откуда ци цыфры? Хто тоби тексты пыше? Ганьбиш себе на кожному кроци! Позор! Про Вербановського зовсiм забула! Хто тебе зробив депутатшею вид Партии регионив,га?

 6. Пройшла через всiх голiв рад! Страшна I злобна баба! З кожним роком нiс у неI все бiльше,це про щось говорить!

 7. Хотел бы рассказать ЛУКОМСКОЙ,одну интересную историю (так навсякий пожарный,может дойдет). В 1953 году США испытывает “небольшой экономический кризис”.Что делает индейская власть? Отменяет налоги для МАЛОГО БИЗНЕСА на 5 лет.Что делает НОМЕНКЛАТУРА Украины?….Никто не желает продолжить?…..
  И еще.Не тешьте себя глупой мыслю,что репрессивной экономической политикой,вам удастся добиться успехов в сборе налогов.Еще во-времена НЭПа бытовала такая пословица:”ЗА ЧЕРНЫЙ НАЛ ВСЕ ПРОДАШЬ и КУПИШЬ.НАЛОГОВОЙ НАШ БИЗНЕСМЕНСКИЙ КУКИШ.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.