«Хмельницькзалізобетон» відзначили у рейтингу сумлінних платників податків

У Києві відбулась церемонія нагородження переможців Всеукраїнського рейтингу сумлінних платників податків. 40 підприємств з усієї України, серед яких представники малого, середнього та великого бізнесу отримали звання «Сумлінний платник податків – 2015».

Підприємство з Хмельницького – «Хмельницькзалізобетон» було відзначено в номінації «Сумлінний платник податків в галузі будівництва та девелопменту», що засвідчує про високу податкову культуру та соціальну активність даного товариства, зокрема, у високій питомій вазі бюджетних надходжень, створенню робочих місць, розвитку виробництва, рівню заробітної плати та витратах на соціальні програми.

Оцінювала кандидатів Вища Рейтингова Комісія, до складу якої цього року увійшли Грігол Катамадзе – президент ВГО АППУ, голова Вищої рейтингової комісії, Роман Насіров – голова ДФС України, співголова Вищої рейтингової комісії, а також науковці, економісти, громадські активісти, журналісти, керівники підприємств, банківських установ, творчих спілок.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.