У Хмельницькому незаконно здавали в оренду шкільне приміщення

Хмельницькою місцевою прокуратурою виявлено факт порушення вимог Закону України «Про освіту» та Державних санітарних правил і норм влаштування, утримання загальноосвітніх  навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу, відповідно до положень яких здача в оренду території, будівель, приміщень, обладнання навчальних закладів підприємствам, установам, організаціям, іншим юридичним та фізичним особам для використання, що не пов’язано з навчально-виховним процесом, не дозволяється.

Так, встановлено, що між управлінням комунального майна Хмельницької міської ради, фізичною особою-підприємцем та однією зі шкіл міста укладено договір оренди частини нежитлового приміщення, площею 145,4  кв.м., вартість якого становить 342 118 грн. Вказане приміщення передано фізичній особі-підприємцю в оренду під столярно–меблеву майстерню.

Враховуючи викладене прокуратура звернулася у господарський  суд в інтересах територіальної громади міста з позовом про визнання недійсним договору оренди нерухомого майна та зобов’язання підприємця повернути його навчальному закладу. 21 листопада судом повністю задоволено позов місцевої прокуратури з вимогою виселити незаконного орендаря зі шкільного  приміщення  площею 145,4 кв.м.

Таким чином, завдяки втручання прокуратури, вказане приміщення зможе використовуватись за своїм прямим призначенням, а саме для надання освітніх послуг.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 6

 1. Кому цыкаво – школа №29

 2. вибачаюсь за “ы” мало бути “і”

 3. Варто відмітити, що це окремо стояча споруда – ТЕПЛИЦІ школи, яка ніколи не використовувалась школою і не може використовуватись в надані освітніх послуг.
  Крім того, всі договори оренди комунального майна укладається на підставі рішень виконавчого комітету, а не за ініціативою управлінь чи школи.

 4. Варто відмітити, що це окремо стояча споруда – ТЕПЛИЦІ школи, яка ніколи не використовувалась школою і не може використовуватись в надані освітніх послуг.
  Крім того, всі договори оренди комунального майна укладається на підставі рішень виконавчого комітету, а не за ініціативою управлінь чи школи.

  Таким чином завдяки втручанню прокуратури ФОП у віці 50 років залишився без роботи, та його троє найманих працівників, а школа без додаткових коштів залучених від оренди близько 2 тис. грн. щомісячно.
  Можливо не в тих інтересах працює прокуратура?

  • Дякую дописувачам за адекватну реакцію на публікацію. До речі, Закон “Про освіту” дозволяє здачу в оренду приміщень (п.4 ст.61), як і ПКМ № 796.

 5. Когось з місцевих можновладців задавила жаба, тому дали команду “фас”. Цікаво прослідкувати, що надалі буде з цими теплицями.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.