В Кам’янці проведуть реконструкцію котельні за 8,3 мільйони гривень

Житомирське товариство з обмеженою відповідальністю «Котлозавод Крігер» стало переможцем відкритих торгів з реконструкції котельні із встановленням твердопаливного котла у Кам’янці-Подільському по вулиці Тімірязєва, 123. Загальна вартість тендеру склала 8 мільйонів 360 тисяч гривень.

Відповідне повідомлення оприлюднено на сайті ProZorro.

Єдиним конкурентом «Котлозаводу Крігер» виступив ФОП Яценко Валерій Михайлович запропонувавши на 52 тисячі гривень вищу ціну.

Як писав НГП, окрім встановлення твердопаливного котла потужністю 2500 кВт/год на проектованому фундаменті планується будівництво буферного бункера з від’їзним дахом для автоматичної системи зберігання та транспортування палива з рухомим дном, автоматичною паливоподачею до котла.

Згідно інформації бізнес пошукового ресурсу «Youcontrol», засновник та бенефіціар ТзОВ «Котлозавод Крігер» – мешканець міста Житомир Крігер Леонід Фрідріхович, розмір статутного капіталу – 44 тисячі гривень. Підприємство зареєстровано 2007 року.

В квітні минуло року, за інформацією житомирських ЗМІ, прокуратура «взялась» за ТзОВ «Котлозавод Крігер».  Вони  вимагали визнати укладеним договір про пайову участь у розвитку інфраструктури м. Житомир між ТОВ «Котлозавод «Крігер» та виконавчим комітетом міськради.

Так, було встановлено, що товариство порушило вимоги законодавства про регулювання містобудівної діяльності та безпідставно відмовилося укласти з виконкомом міськради договір пайової участі у розвитку інфраструктури м. Житомир. Внаслідок неправомірних дій до місцевого бюджету не надійшло понад 460 тис грн.

Суд частково задовольнив вимоги прокуратури.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.