Хмельницька АЕС підключила до мережі другий енергоблок

Хмельницька АЕС 28 листопада підключила до мережі енергоблок №2 після проведення планово-попереджувального ремонту.

Про це повідомляє прес-служба «Енергоатому».

«28 листопада 2016 року в 00:53 енергоблок №2 Хмельницької АЕС підключено до енергомережі після завершення планово-попереджувального ремонту», – йдеться в повідомленні.

Зазначено, що під час ремонтної кампанії було здійснено капітальний ремонт першого парогенератора і головного циркуляційного насоса, гідроємностей системи аварійного охолодження активної зони (САОЗ-1), другого циліндра низького тиску, циркуляційного насоса.

Крім того, на енергоблоці №2 Хмельницької АЕС здійснено середній ремонт реакторної установки; каналів систем безпеки; тепломеханічного і електротехнічного обладнання; засобів теплової автоматики і вимірювань; контрольно-профілактичні роботи на системі попереднього напруження захисної оболонки.

Згідно з розробленим графіком, проведено експлуатаційний контроль металу обладнання та трубопроводів; роботи з подовження ресурсу обладнання.

Як відомо, 9 жовтня енергоблок №2 Хмельницької АЕС було відключено від енергомережі для проведення планового середнього ремонту.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.