Поліцейські на 865 тисяч скупилися апаратурою для відеозапису, яку встановлять у 5 містах області

Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області за результатами тендера 15 листопада підписало угоду з ФОП Орєховим Валентином Григоровичем (Славута) на поставку апаратури для відеозапису загальною вартістю 865 тис. грн.

Про це повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

Закуплено 4 одпиниці систем відеоспостереження для Полонного, Красилова, Ізяслава і Старої Синяви. Ще придбано один комплект камер відеоспостереження для Нетішина.

У технічному завданні пояснюється, що камери відеоспостереження планують використовувати на вулицях міст для визначення держномерів автотранспорту. Вони повинні давати можливість розпізнати 90% номерів в день та 50% вночі (при належному освітленні об’єкту).

На тендер подали заявки п’ять учасників, однак комітет конкурсних торгів викинув трьох претендентів через не відповіднсть умовам документації. Фактично апаратуру для відеозапису розіграли двоє ФОПів зі Славути.

Як писав НГП, ще у липні 2015 року у рамках проекту “Безпечне місто” подібні системи відеоспостреження з’явилися на вулицях Шепетівки.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.