За місяць до кінця року у Корнійчука перерозподілили майже 5 млн. грн коштів ДФРР

Регіональна комісія з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів під голосуванням голови ОДА перерозподілила 4 млн. 892 тис. грн коштів державного фонду регіонального розвитку.

Про це повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

За інформацією начальника управління регіонального розвитку та будівництва Віри Бригадир, низка розпорядників грошей звернулися до комісії з проханням перерозподілити їхній ресурс через неможливість його освоїти до кінця року. Зокрема, знято 2,3 млн. грн з реконструкції каналізаційно-напірної станції та напірного колектора з під’єднанням житлового масиву в смт Летичів (підрядник Городоцький комбінат комунального обслуговування сільського населення відмовився від виконання договору); 500 тис. грн – реконструкції дошкільного навчального закладу “Пізнайко” у Старокостянтинівському районі; 2 млн. грн – економія від реконструкції котельні з переобладнанням котлів на альтернативні види палива у Кам’янці-Подільському.

Таким чином, комісія при ОДА направила вільний фінансовий ресурс на: реконструкцію котельні із встановленням твердопаливного котла на вул.Тімірязєва, 123 у Кам’янці-Подільському – 2,07 млн. грн; капітальний ремонт будівлі районного будинку культури на вул.Заславській, 6 в смт Віньківці – 1,3 млн. грн; капремонт спортивного комплексу Красилівської районної ДЮСШ – 1,3 млн. грн; коригування робочого проекту будівництво лікувального корпусу на 120 ліжок та харчоблоку у Городку – 128,2 тис. грн.

“На сьогодні завдання нашої комісії полягає в тому, щоб розглянути додаткові пропозиції, які надійшли в облдержадміністрацію, провести оцінювання інвестиційних проектів, для того, щоб кожна гривня, що надійшла з державного бюджету в нашу область, була використання на благо жителів Хмельниччини”, – пояснив Корнійчук.

Довідка НГП. У 2016 році Державний фонд регіонального розвитку виділив 113,7 млн. грн на реалізацію інвестиційних проектів та програм Хмельниччини.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.