У Кам’янці-Подільському незаконно відчужили майно вишу вартістю 2,5 млн. грн

Прокуратура Хмельницької області виявила факт незаконного відчуження з державної власності комплексу будівель філії Національного університету державної податкової служби України у Кам’янці-Подільському площею понад 1100 квадратних метрів вартістю 2,5 мільйони гривень.

Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

Ці приміщення використовувались для підготовки спеціалістів університету.

Як з’ясувала прокуратура, навчальний заклад, всупереч передбаченої законом заборони на відчуження державних об’єктів освіти, без належних на те підстав та повноважень, а також без визначення вартості майна, з мотивів начебто непридатності та відсутності потреби використання, реалізував комплекс будівель одному з товариств, яке належить близьким родичам колишнього керівника Національної академії державної податкової служби України.

Одразу після продажу, зазначений об’єкт нерухомого майна товариством передано в оренду Кам’янець – Подільській філії Національній академії державної податкової служби України, за користування яким йому сплачено понад 2 мільйони гривень бюджетних коштів.

Крім того, зазначений факт незаконного відчуження майна є предметом судового розгляду у кримінальному провадженні, яке перебуває у провадженні одного з районних судів Київської області.

Наразі прокуратура звернулася до Господарського суду з позовними вимогами про витребування майна із незаконного чужого володіння.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.