Контрольні цифри: у 2017 році промисловість Хмельниччини зросте на 7%, с/г – 5%, середньомісячна зарплата – до 5 тис. грн

Хмельницька ОДА спільно з Хмельницькою облрадою прогнозують у 2017 році зростання обсягів промисловості на 7%, валової продукції сільського господарства по всіх категоріях господарств – 5%, середньомісячна заробітна плата збільшиться до 5000 грн.

Такі показники зазначені у проекті Програми соціально-економічного розвитку Хмельницької області на 2017 рік, винесений на чергову сесію обради 23 грудня.

Ріст промисловості очікується за рахунок стабільної роботи потужних промислових підприємств: ДП ПАТ “Оболонь”, ПАТ “Подільський цемент”, ПАТ “Укрелектроапарат”, ДП “Новатор”, ВП “Хмельницька АЕС”; освоєння нових видів конкурентоспроможної промислової продукції.

Зростання обсягів с/г виробництва прогнозується завдяки вчасного та якісного посіву і збору сільськогосподарських культур, введенню в дію тваринницьких комплексів.

Крім цього, у Програмі “забиті” підвищення обсягів прямих іноземних інвестицій, залучених в економіку області – на 3,4 відсотка і капітальних інвестицій за рахунок усіх джерел фінансування у порівнянних цінах – на 6%.

Розробники Програми соціально-економічного розвитку Хмельницької області на 2017 рік визначили ряд пріоритетів, а саме – модернізація інфраструктури через впровадження заходів з енергоефективності та енергозбереження; розвиток людського капіталу шляхом поліпшення якості та доступності освітніх послуг, медичного обслуговування; децентралізація влади та розвиток територій через розвиток самодостатніх та фінансово-незалежних територіальних громад та їх об’єднань.

Довідка НГП. За відомостями Головного управління стастики в області, останні три роки на Хмельниччині триває падіння обсягів промисловості: на 2,4% – у 2013 році, 2,2% – у 2014 році, 4,3% – у 2015 році.

Також у 2015 році скоротилося виробництво сільського господарства на 12,7%.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. Три роки падіння обсягів, але ми незважаючи на це прогнозуємо ріст. І чому нічого про чарівну мантру – малий та середній бізнес?

  2. Готові взяти відповідальність за організацію та підтримку процесу формування галузевої політики по децентралізації в одному з таких секторів, як ЦНАПи, соціальний захист, охорона здоров’я, навколишнє середовище та використання природних ресурсів ? Тоді беріть участь у конкурсі на посаду керівника напряму Проектного офісу секторальної децентралізації при #МІНРЕГІОН . Заявки приймаються до 8 грудня! – http://www.minregion.gov.ua/press/news/konkurs-na-posadu-kerivnika-napryamu-proektnogo-ofisu-sektoralnoyi-detsentralizatsiy/
    #вакансія

  3. Сказки “Венского леса”

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.