Депутати з Хмельниччини зареєстрували законопроект, який передбачає скасування ПДВ

У Верховну Раду внесено законопроект №5401, який передбачає скасування ПДВ вже з 1 січня 2017 року – в результаті багато товарів подешевшають на 20%.

Світла думка прийшла в голову одночасно семи народним обранцям. 16 листопада Андрій Немирівський, Роман Мацола, Іван Рибак, Андрій Шинькович, Петро Юрчишин, Геннадій Чекіта (БПП), Сергій Лабазюк (“Воля народу”) зареєстрували у ВР законопроект №5401 “Про скасування в Україні податку на додану вартість”. Про це повідомляє UBR.ua

Як зазначається, законопроект №5401 “Про скасування в Україні податку на додану вартість” було зареєстровано у Верховній Раді 16 листопада 2016 року, а 21-22 листопада направлено на розгляд до профільних комітетів.

“Скасування ПДВ зможе побороти корупцію і зробить чимало товарів, зокрема  автомобілі, дешевшими для споживача на 20%. Ініціатори законопроекту в пояснювальній записці наводять шокуючі факти. Надходження до бюджету від ПДВ весь час зменшуються, порівняно із сумами компенсації. Цей податок стимулює корупцію контролюючих органів”, – йдеться у повідомленні.

У записці зазначається, що розміри так званих “відкатів” у період з 2010 до 2015 р. досягали 60% від суми повернення ПДВ.

“В результаті близько 70% економіки країни перебуває в тіні саме через недосконалість податкової системи”, – пише видання.

Наприклад, такі країни як США, Угорщина, Фінляндія, Чехія мають нульову ставку ПДВ. У Швейцарії вона становить лише 2,6–8%, в Японії, Сінгапурі, Тайвані, Малайзії – від 3 до 6%.

Законопроект пропонує скасувати з 1 січня 2017 року податок на додану вартість в Україні, як дискримінаційний та корупційний. У результаті споживчий ринок, зокрема ринок автомобілів отримає потужний поштовх до розвитку.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Коаліції потрібно звернути увагу на пропозиції Партії 5.10 в реформуванні податкової системи. Проаналізуваши, прийняти остаточне рішення про податкову систему країни змінивши її, надати можливість економіці вийти з кризи. Обмеження на цей період валових надходжень від податків і зборів, відповідно до сьогодні діючого законодавства, надасть можливість очистити владу і сформувати її з сумлінних, обмеженних можливостями зловживати на “схемах”, чиновників! Припинить розкрадання бюджетів. Відрегулюється цільове контрольоване суспільством використання надходжень до бюджету.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.