Славутське житлово-комунальне об’єднання зайняло 2-ге місце серед комунальних підприємств Хмельниччини

За результатами загальнодержавного фінансово-економічного аналізу діяльності суб’єктів господарювання України, який проводив Союз Національних бізнес-рейтингів, КП «Славутське ЖКО» здобуло «золото» рейтингу серед суб’єктів господарювання України та Хмельницької області у номінації «Фінансові показники успішної діяльності». Про це повідомляє Славутська міська рада.

У ТОП-100 (золото) серед державних і комунальних підприємств України Славутське житлово-комунальне об’єднання зайняло 42-гу позицію, і 2-ге місце у ТОП-10 серед державних і комунальних підприємств Хмельницької області.

Довідка: Національний бізнес-рейтинг (НБР) – це комплексна рейтингова програма Торгово-промислової палати України та редакції міжнародного каталогу «Торгово-промислова Україна». Основна мета діяльності – визначення  кращих підприємств та привернення уваги світового ділового співтовариства до українського бізнесу. Оцінка діяльності підприємств оцінюються згідно апробованої європейської методики, максимально прозоро і об’єктивно, на основі офіційних статистичних даних.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Жах, яка бездарна стаття. А хто зайняв 1 місце?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.