Долар росте – час купувати квартиру в новобудові

2

Практика останніх років доводить, що найкраще купувати квартиру в новобудові при значних коливаннях курсу долара.

При чому найкращим моментом є період, коли долар лише починає рости. Відповідно, для тих людей, що тримають гроші в доларах, (а таких є більшість) загальна вартість квартири суттєво зменшується. Фактично, за один день, при вдалому збігові обставин, можна зекономити до 10 % від вартості квартири.

Ринок новобудов Хмельницького зараз перенасичений, продажів не так багато як хотілося б, тому забудовники поки не поспішають піднімати ціни на квадратний метр в гривнях при росту курсу долара. Але така ситуація довго не протримається, бо собівартість квартир росте і як тільки забудовники продадуть зараз декілька квартир по «заниженій ціні» і поповнять таким чином запаси обігових коштів, – ціни одразу підуть вгору.

img_4326_500x281

Після росту долара з 26 до 27, продажі новобудов вже суттєво активізувалися. Але багато покупців чекають курсу 30 і більше гривень за долар і зараз лише прицінюються до квартир. Вважаю це не зовсім доцільним, бо майже у кожного забудовника є своя стратегія ціноутворення, де на кожен курс розрахована інша ціна. І, як показав досвід 2014-2015 рр., при коливанні курсу в довгостроковій перспективі на ринку нерухомості найбільше виграють саме забудовники. Бо якщо, приміром, неліквідну квартиру ніхто не хотів брати за 250000 грн. при курсі 25, то її дуже швидко забрали за 350000. при курсі 35, бо люди схильні «вестися» на ажіотаж. Потім курс відкотився знову на 25 і «щасливий» власник нової квартири залишився біля «розбитого корита» і без 100000 грн.

Тому тим людям, котрі вже визначилися з покупкою квартири, раджу купувати якнайшвидше. Якщо грошей не вистачає – краще із забудовником трохи поторгуватись чи взяти розстрочку.

Вдалих Вам покупок!

Спеціально для НГП, маркетолог Центру Продажу Квартир Professional, Олександр Романюк

Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Олександр Романюк

Олександр Романюк

Регіональний експерт аналітичної групи "Левіафан", Центр Продажу Квартир Professional, Асоціація випускників Програми стажування у Верховній Раді України та центральних органах виконавчої влади – ГО «Ліга інтернів», Email: romool@i.ua
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. Купувати – то можна. А де гроші взяти середньостатистичному хмельничанинину, який існує від зарплати до запрлати? Бо ті, хто хотів і міг вже мають не по одній квартирі. Не дратуйте народ цими статтями. Для кого будуєте?…

  2. хороший допис… смішний))

  3. Законопроект щодо фінансування перших виборів старост в об’єднаних громадах готовий до голосування в Парламенті:
    http://decentralization.gov.ua/news/item/id/3773

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.