Аудитори поскаржилися поліції за недопуск до перевірки лісопідприємства на Шепетівщині

Керівництво Шепетівського районного спеціалізованого лісокомунального підприємства відмовило працівникам Управлінням Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області у плановій перевірці, мотивуючи відсутністю законних підстав для його проведення.

Як повідомляє прес-служба Управління Західного офісу в Хмельницькій області, вказане лісове КП ввійшло до Плану контрольно-ревізійної роботи Державної аудиторської служби України на IV квартал 2016 року.

Крім цього, ще одну відмову ревізори отримали від Шепетівської районної ради, яка є засновником лісокомунального підприємства. Голова райради Петро Дзяворук зіслався на те, що «посадові особи районної ради не можуть, відповідно до Статуту підприємства, втручатись у повноваження директора підприємства».

“Вищевказані дії керівника даного підприємства наводять на думку щодо не зовсім «чистих» справ у комунальних лісах Шепетівщини”, – припустила прес-служба аудиторів.

Про не допуск працівників Управління Західного офісу в Хмельницькій області до виконання своїх службових обов’язків проінформовано Головне Управління національної поліції в Хмельницькій області.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.