Петиції «за» та «проти» повернення навчального корпусу №2 ХУУПУ СЗОШ №6 набрали необхідну кількість голосів

Про це повідомляє Хмельницька міська рада.

Відповідно до пункту 4.3. “Порядку розгляду електронної петиції, адресованої Хмельницькій міській раді”, затвердженого рішенням сесії міської ради від 27.01.2016 року, міському голові направлено для розгляду електронну петицію “Просимо Хмельницьку міську раду повернути навчальний корпус та спортивний майданчик СЗОШ №6, що переданий в користування Хмельницькому університету регіонального управління та права”, збір підписів на підтримку якої завершено.

Станом на 22 листопада петицію підписали 528 осіб з 500 необхідних.

Водночас міському голові направлено для розгляду електронну петицію “Звертаємося до Хмельницької міської ради з проханням залишити у користуванні Хмельницького університету управління та права приміщення корпусу № 2 (пров. Володимирський, 12)”, збір підписів на підтримку якої завершено.

Станом на 22 листопада петицію підписали 695 осіб з 500 необхідних.

Згідно з пунктом 4.5. згаданого вище рішення сесії міської ради, міський голова доручить розгляд петицій компетентним виконавчим органам міської ради.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.