У Хмельницькому створили перший осередок Руху нових сил Саакашвілі

Про це сповістив на своїй сторінці у Фейсбук депутат Одеської обласної ради Олесь Вітряний.

«У Хмельницькому створений перший осередок Руху нових сил Михайла Саакашвілі. Вітаю з почином! І дякую за висловлену довіру, друзі!»

1

2

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 7

  1. Склад осередку дуже серйозний! Вітряний, Володя Чук та працівниці його рієлтерської контори! Приколько! Серйозна потітична партія.

  2. Володя Чук, хто не знає, відомий в місті аферист, рейдер, який у своїх аферах тісно співпрацює з “громадськістю” (Голеншин Льошик на прикормці, Вітряний схоже використовується в темну). Остання триваюча афера Чука – введення в оману членів будкооперативу “Подільський край” фактичне захоплення майна цього кооперативу (будинок по Подільській 58). Чук спродує захоплене майно, а всі спроби членів кооперативу припинити цю діяльность блокуються ним, в т.ч. із залученням “громадськості”, називаючи їх спробами рейдерського захоплення. Також із останнього. Чук вщент пограбував Сирчина (будкомпанія “Октант), захопивши рейдерським способом усе ліквідне його майно. Той зараз намагається шось відсудити назад. Одним словом, дуже серйозна політична партія з’явилась у нас у Хмельницькому.

  3. Пустодзвони тай годі, в цьому і є вся партійна суть

  4. Олесь, вітаю Вас із створенням партійного осередку. Щодо Вас, то я Вас знаю як патріота і порядну людину. Але чому Ви до організації залучаєте авантюристів, пройдисвітів та злодіїв, маю на увазі Володимира Чука. Брехун і злодій. Не вже Ви с такими партійцями надієтесь на розвиток та авторитет партії? Звільняйтесь від Чука як можна скоріше, а то він ще приведе в партію свого колегу Полійчука Олега. Оце буде зграя, яка потопить Вашу партію дуже швидко.

    • Пощастило ж тобі, бо всі знають олеся як пустобріха-політичного заробітчанина. Партія взагалі то Саакашвілі а не вітряного…

  5. Олесь, його сестра, Чук і дві секретарки. Партія просто АГОНЬ

  6. Ветрянидзе Олесь))) Гигидзе Олексей)))

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.