АМК оштрафував на 118 тисяч двох заготівельників із Хмельниччини за антиконкурентні узгоджені дії

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало ТОВ «Заготівельник» (с. Велика Калинівка, Хмельницький район) та ТОВ «Продлінія» (смт. Війтівці, Волочиський район) загалом на 118 тис. грн за антиконкурентні узгоджені дії, які призвели до спотворення результатів торгів.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

Відділення встановило, що товариства у березні 2015 року узгодили дії під час проведення Відділом освіти, молоді та спорту Славутської районної державної адміністрації процедур запиту цінових пропозицій щодо закупівлі консервів, готових страв з м’яса та м’яса великої рогатої худоби.

Розслідування засвідчило, що документи, подані у складі пропозицій з конкурсних торгів, товариства готували узгоджено та обмінювалися інформацією при підготовці пропозицій з конкурсних торгів. Крім того, товариства представляла одна уповноважена ними особа.

Переможцем стало ТОВ «Продлінія».

Як  повідомлялось раніше, у 2015 році товариства були оштрафовані на 272 тис. грн. за антиконкурентні узгоджені дії, які призвели до спотворення результатів торгів, під час проведення у березні 2014 року Відділом освіти, молоді та спорту Славутської районної державної адміністрації процедури відкритих торгів щодо закупівлі м’яса та м’ясопродуктів.

У 2016 році товариства були оштрафовані на 78 тис. грн за антиконкурентні узгоджені дії, які призвели до спотворення результатів торгів, під час проведення у березні 2014 року Відділом освіти, молоді та спорту Славутської районної державної адміністрації процедури запиту цінових пропозицій щодо закупівлі масла вершкового.

Відповідно до чинного законодавства ТОВ «Заготівельник» та ТОВ «Продлінія» не приймають участь у державних закупівлях протягом 3 років.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. А Віталька молоток! 🙂

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.