Перевірка закладів громадського харчування Хмельницького: податківців змусили пройти алко-тест

У приміщеннях ТРЦ «Либідь плаза» фахівці фіскальної служби Хмельницької області розпочали фактичні перевірки діяльності закладів громадського харчування з метою здійснення функцій, визначених законодавством України у сфері обігу алкогольних напоїв та тютюнових виробів.

Як повідомляє прес-служба ДФС в області, під перевірку потрапили ряд ресторанних закладів щодо яких отримано інформацію про невидачу фіскальних чеків під час реалізації алкогольної і тютюнової продукції та відповідну мінімізацію сплати акцизного податку.

У ході першого етапу перевірки, яка включала закупку алкоголю з метою встановлення факту торгівлі, перевіряючим (покупцям) не видали фіскальні чеки з переліком придбаного підакцизного товару. У законному проханні перевіряючих про надання розрахункових документів, які є обов’язковими для здійснення діяльності з продажу та реалізації  підакцизних товарів – фіскального (касового) чеку, було відмовлено по причині відсутності реєстраторів розрахункових операцій.

“Показово, що громадяни, які представились бухгалтером та представником одного з суб’єктів підприємницької діяльності, відмовились від отримання наказів на перевірки та надання будь-яких документів для її проведення перевірок: трудові договори, патенти, свідоцтва, ліцензії тощо. На вимогу надати документи щодо посвідчення осіб, що здійснювали реалізацію підакцизних товарів, також було відмовлено”, – сказано у повідомленні податкової.

За даними прес-служби облДФС, на перевіряючих представниками закладів було здійснено психологічний тиск та викликано приватну службу безпеки і представників окремих ЗМІ. У відповідь на заяву протилежної сторони співробітники ДФС пройшли алко-тест, який засвідчив, що всі працівники, які здійснювали перевірку, були у тверезому стані. Відповідно податківцями для встановлення суб’єктів підприємницької діяльності та осіб, що здійснювали реалізацію підакцизних товарів, за заявою був викликаний наряд поліції.

“Фактичні перевірки діяльності закладів громадського харчування ТРЦ «Либідь плаза» здійснюються у відповідності до чинного законодавства є інструментом контролю процесу оподаткування. Супротив щодо їх проведення може свідчити про небажання працювати прозоро і сумлінно сплачувати податки”, – вважають у податковій.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. А результат? Кальгоферы дальше рубят бабло. Оксанка опять небось справку из дурки притарабанила.

    • Кальгофери не тільки рублять бабло.На цей раз вони собі дозволили принизити податківців,для цього підключили телебачення і дуже однобоко розповіли ситуацію,при цьому податківцям прийшлось пройти алко-тест ,який нічого не показав….але для них і це не аргумент,мовляв пройшов час а можливо наїлись якихось пігулок. Все виставили так ,що погані податківці -корупціонери хотять зрубити бабло з бідного нещасного малого підприємця ……якби ж дійсно чета Калгоферів були бідними і нещасними,то навряд би там працював 33 канал,та і не він один і навряд би не допустили до перевірки…..Мій висновок- той хто має міліони ,той і керує, якщо вже податківців посилають куда хотять ,то рєбята, нас завтра чекають 90-ті ……ніяка Європа нам не світить…….

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.