На Хмельниччині на чверть збільшилася кількість охочих взяти субсидії – облстат

У січні–жовтні цього року за субсидіями для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг звернулось 209,2 тис. домогосподарств Хмельниччини, що на 25,2% більше, ніж у січні–жовтні 2015р.

Про це повідомляє Головне упраління статистики в області.

Із початку року призначено цей вид субсидії 198,2 тис. домогосподарств, з них  у містах – 113 тис., у сільській місцевості – 85,2 тис. домогосподарств.

Кількість учасників Програми житлових субсидій, які одержували субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, у жовтні 2016р. становила 41,9% від загальної кількості домогосподарств області проти 26,4% у  жовтні 2015р. Серед домогосподарств-одержувачів субсидій 37,4% становили домогосподарства з однієї особи, 27,8% – з двох, решта – із трьох та більше осіб.

Загальна сума субсидій, призначених домогосподарствам для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, у січні–жовтні 2016р. становила 149,3 млн. грн (у 4,4 раза більше, ніж у січні–жовтні 2015р.), з неї в містах– 72 млн. грн, у сільській місцевості – 77,3 млн. грн.

Крім цього, загальна сума призначених субсидій готівкою на відшкодування витрат для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива становила 48,2 млн. грн, з неї в містах – 6,8 млн. грн, у сільській  місцевості – 41,4 млн. грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.