Творчий десант з Хмельниччини відзначив День Гідності та Свободи України на Донеччині

Управління культури, національностей, релігій та туризму облдержадміністрації спільно з вокально-інструментальним ансамблем “Товтри”, солістами Хмельницької обласної філармонії, творчим колективом муніципального фольклорного ансамблю імені В. Ножки Старокостянтинівського районного будинку культури взяли участь в урочистостях з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи України у смт Олександрівка Донецької області. Про це повідомила начальник Управління культури, національностей, релігій та туризму Ірина Трунова.

Тепла атмосфера та чудовий настрій панував у концертній залі у Олександрівської дитячої музичної школи. Концерт проходив в рамках реалізації Загальноукраїнського Проекту культурної інтеграції “Український Донбас”.

2

3

5

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 7

  1. Насправді ніякої революції (та і мети її робити) не було, бо ніхто не збирався змінити і не змінив суспільно-політичний та економічний лад в державі. Як був “дикий” капіталізм з олігархами при владі, так і залишився ще “дикіший” з “новими старими” олігархами. “Вор у вора дубинку украл”. А щодо гідності, то насправді був звичайний егоїзм, підступність та заздрість (до тих, хто вже встиг накрасти) основної частини т.з. “низової” складової цієї “революції”, тобто тих, хто безпосередньо “хуліганив” на майданах. І цих людей, і їхню підспудню (майже на рівні інтуїції) мотивацію досить успішно використали ті, хто потім прийшов до влади. І знову це використовують ті, хто зараз хоче прийти до влади. А безпосередньою успішно роздмуханою “іскрою” було те, що Янукович “зруйнував” надію тих, хто думав, що після підписання відповідної угоди з Європою, можна буде зразу, або втекти туди в Європу (був обіцяний безвізовий режим, якого і досі немає), або, нічого не роблячи, зразу добре зажити на Україні. В кінці кінців зрозумійте, що наслідком цієї “революції” якраз і є хаос і безлад та розвал України, як нації, яка тільки формувалася, так і держави, та загибель людей і основних фондів. Як видно з зубожіння основної маси нашого народонаселення, не відбулася і т.з. “соціальна” революція.

  2. Це не свято,а сум! Але ми повиннI розумiти,що люди всюди однаковI! Бiльше обмiних концертiв,бiльше спiлеування з простим народом! МолодцI! Хвалю! Не всI наважуються проiхати 1200 кiлометрiв!

  3. Я знаю,що обласна культура вiдара вила ще один десант-Гайдамаки поiхали в Краматорськ,Волноваху,Северодонецьк-одним словом молодцI!

  4. Вiдрравила

  5. Культура рулить!

  6. ДЕНЬ САТАНИНСЬКОЇ ОГИДНОСТІ

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.