Сергій Пісоцький: уже майже півроку на Хмельницьку федерацію тхеквондо чиниться рейдерський тиск

З 30 жовтня по 2 листопада цього року в Вінниці відбувся чемпіонат України з тхеквондо ВТФ серед ДЮСШ, СДЮСШОР і клубів.

Участь в чемпіонаті взяли близько 750 спортсменів, які представляли 63 спортивні школи та клуби з 12 областей України та Києва

Медалі були розіграні в п’яти вікових категоріях: молодші юнаки (2007- 2008 р.н.), юнаки (2005-2006 р.н.), кадети (2002-2004 р.н.), юніори (1999-2001 р.н .) і дорослі (1999 р.н. і старші), а за підсумками визначили переможців і призерів чемпіонату в медальному заліку.

Головний трофей дістався ДЮСШ «Юність» з Хмельницької області, спортсмени якої завоювали найбільшу кількість золотих медалей – 11. Друге місце в медальному заліку також було за командою з Хмельницького. З результатом 6 золотих нагород його зайняла ДЮСШ №3.

Третє місце дісталося ДЮСШ №2 з міста Миколаїв.

1

Незважаючи на прекрасні результати цих та багатьох інших змагань, на жаль, у царині тхеквондо на Хмельниччині не все гладко.

Заслужений тренер України, Президент Хмельницької обласної федерації тхеквондо ВТФ Сергій Пісоцький стверджує, що на очолювану ним організацію уже майже півроку чиниться рейдерський тиск.

Свого часу Федерація тхеквондо ВТФ України провела певні статутні зміни на користь Президента федерації Лесика Саманджії, який почав у регіонах змінювати людей, котрі роками пропрацювали на тренерській ниві, на своїх представників.

На Хмельниччині таким представником став майстер спорту міжнародного класу Сергій Мостипака.

«Хмельницька обласна федерація тхеквондо ВТФ має офіційну реєстрацію а органах юстиції. Зі Статутом у нас все в порядку. Як і у будь-якої іншої громадської організації, у нас керівництво обирається голосуванням, а не призначенням з Києва» – пояснює Сергій Пісоцький.

«Більше того, Хмельницька федерація має укладену угоду з Управлінням молоді та спорту Хмельницької ОДА. Під нашою егідою працює більше 12 тренерів, спортивним вихованням охоплено понад 1 000 дітей.

А тут раптом з’являються люди, котрі хочуть усі наші багаторічні досягнення просто знищити. Прикро, що участь у цьому беруть й обласні депутати. Зокрема, представник «Самопомічі» в облраді Лілія Брухнова активно захищає інтереси сумнівно призначеного Сергія Мостипаки» – заявляє Президент Хмельницької федерації тхеквондо.

Сергій Пісоцький констатує, що подібні дії не несуть користі для розвитку тхеквондо на Хмельниччині. Далеко не спортивна поведінка чиновників може привести до нівелювання багаторічних досягнень.

Довідка НГП. Заслужений тренер України, Президент Хмельницької обласної федерації тхеквондо ВТФ Сергій Пісоцький розпочав тренерську роботу на Поділлі у Чемерівцях далекого 1989 року. За цей час ним виховано 60 майстрів спорту України, 6 майстрів міжнародного класу. Сергій Іванович проводить тренування у ДЮСШ №3 (м. Хмельницький).

 

 

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 10

 1. Схожа ситуація й у “Самсон-право”. Їм також не дають працювати.
  За умови повного юридичного колапсу в державі це й не дивно. Сьогодні рейдерів вистачає у всіх галузях. Хочуть прийти на все готове.

  • Так поступают только те, кто ничего своего создать не в состоянии. Ни стыда ни совести, собственного учителя подсидеть решил! Ещё и депутатку использует для своей подлости. Мостипака сам хоть одного мастера спорта воспитал?

 2. Федерацію Тхеквондо ВТФ Хмельницької області створив Сергій Іванович Пісоцький, більшість тренерів – це його учні. Один з таких учнів як раз Мостипака Сергій, якого Сергій Іванович тренував з дитинства і довів до майстра спорту міжнародного класу. Ось так зараз учень “віддячує” своєму тренеру… Спортсмени Хмельницької Федерації одні з найкращих в Україні, та мабуть є люди кому це не дуже подобається або ті які хочуть нагріти на цьому руки. І якщо амбіції та бажання Мостипаки приміряти на себе чужі “лаври” це його особиста непорядність , то дуже дивує участь деяких депутатів в цьому рейдерському захопленні.

 3. Це Пісоцького Бог карає. Точно так само як зараз в нього пробують віджати його федерацію, він колись допоміг в Кам’янці своєму ставленику Чайці віджати міську федерацію ВТФ в Юри Білоцького.

  • Керувати Хмельницькою Федерацією повинна і буде та людина яка дійсно дає результати в спорті та прославляє область не тільки в Україні , а і на міжнародному рівні. В Пісоцького зараз чотири спортсмена члени збірної України, він виховав 60 майстрів спорту України, 6 майстрів спорту міжнародного класу. А яки досягнення в Мостипаки як в тренера чи керівника? Одне досягнення – свій кішеньковий депутат…

   • Відносся до людей так, як ти хочеш щоб вони відносились до тебе. Ефективність професійної роботи жодним чином не впливає на рівень людськості, можна бути великим чемпіоном та великим тренером але при цьому за людськими якостями бути г…..м.
    Пісоцькому на Мостипаку в цьому випадку ображатися немає чого, що виховав те й отримав. А Серьожа в “ходьбі по трупах” лише бере приклад зі свого колишнього наставника.
    Все колись повертається.

    • Я знаю Сергія Івановича з іншої сторони. На мою думку він один з кращих тренерів в Україні і для Хмельницької Федерації найкращій керівник. Тхеквондо на Хмельниччині стрімко розвивається, а зруйнувати всі здобутки багато розуму не треба. Достатньо призначити нового керівника з розряду ” кто бил ні кєм – тот станєт всєм”. Призначення Мостипаки незаконне і вже є рішення Харьківського суду від 18.11.16 на рахунок законності осередків ФТУ , якщо цікаво почитайте на сторінці СТУ в Фейсбуці.

     • Мене внутрішні чвари ВТФ не цікавлять. Я вів мову лише про своє бачення моральних аспектів цієї ситуації.

 4. Уважаемый Юра назвал меня ставленником С.И. Писоцкого в Каменец-Подольском и ещё помог мне отжать федерацию у Юрия Белоцкого – это ложь. Более семи лет назад Я будучи пришёл к Белоцкому Ю.В. и попросил что-бы меня приняли в Каменец-Подольскую гор-районую федерация тхэквондо. Юра согласился но на следующий день неожиданно мне отказал мотивируя тем что Я хороший “глава родительского комитета” и моя задача искать деньги для поездок и пиарить федерацию в прессе, но самое жёсткое что он мне сказал ЧТО НЕ ВИДИТ ВО МНЕ ТРЕНЕРА !!! После этого Я начал работать один , сначала в школе для слабозрячих а позже в школе №8. Мне никто в Каменец-Подольском не помогал , моим учителем и наставником стал С.И. Писоцкий и Я с учениками неделями жил в Хмельницком, и в зале Писоцкого мои спортсмены готовились к соревнованиям а Я учился тренерскому делу. Через два года мне позвонили ещё три тренера которые входили в федерацию Белоцкого и предложили создать свою федерацию . Этими тренерами были Анатолий Тымчук, Сергей Потапчук и Хафиз Рафиев. И мы открыли Каменец-Подольскую городскую федерацию тхэквондо ВТФ и Хапкидо. Наша федерация существует по сей день и на данный момент она одна из сильнейших в Украине. И уважаемый Юра прав что Бог не фраер и видит всё , поэтому лучше прежде чем написать что-то для начала нужно знать правду.

 5. Плохо то что с детей Писоцкий деньги гребет как мафия, приезжают на соревнования 200 детей к нему платят от 250 до 400 грн, а в и тоге если победишь то медалька за 20 грн, ездил 15 раз ни разу не дали даже какую то коробку канфет или задроченные футы за победу. а 200 детей по 400 грн это ого го

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.