Тетяна Колісніченко: місцева влада здебільшого байдуже ставиться до реформи суспільного мовлення

У інтерв’ю порталу «Детектор медіа»  виконавчий директор Хмельницької філії НТКУ «Поділля-центр» Тетяна Колісніченко зазначила, що місцева влада не до кінця усвідомлює результати реформи суспільного мовлення. Тому нині здебільшого байдуже до цього ставиться.

«Утім, у нас немає жодного тиску з боку влади, до нас не висувають претензій. Просто ми одразу окреслили чіткі правила гри, і всі сторони їх прийняли. Якщо громадськість щось цікавить, то ми запитуємо, якщо щось цікавить владу — це не наші проблеми. Якщо депутати розповідають про свої партійні й не тільки справи, бо хочуть попіаритися, — протягом усього ефіру ставимо плашку «на правах реклами». Хто не хоче так працювати, хоче платити гроші, але не вказувати на це, той нас покинув, і слава Богу» – резюмує виконавчий директор.

«У нас в області склалася катастрофічна ситуація з засобами масової інформації. Є два канали, які належать народному депутату та місцевому багатію, є одна (!) тиражна суспільно-політична обласна газета, котра обслуговує інтереси іще одного депутата і багатія, і кілька незалежних сайтів. І ми. Зрозуміло, що ми тримаємо перші позиції. Спочатку це було тільки завдяки великому покриттю області, нині, смію так думати, завдяки нашій незалежності» – констатує Тетяна Колісніченко.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

  1. занадто висока оцінка виконавчого директора “Поділля Центру”… ви не незалежні… ви невідомо які… з вашими ведучими котрі говорять неграмотно … типу “беремо два яйці”…да і рейтинги у вас не більші ніж у приватних телеканалів..

  2. Картинка стала кращою, погоджуся. А ось якість журналістики суттєво не змінилася.Щодо “Теми”: одні й ті ж “експерти” популярності програмі не добавлять, у більшості випадків замість дискусії отримали пусту балаканину з красуванням у телевізорі.

  3. Вона повиганяла одних з кращих. Геть противна людина.

  4. За 1000 $ влаштовує на роботу! Молодих і креативних. Мій тесть так свою доньку влаштував на ПЦ. Понятно чого незалежність аж пре. Треба ж кридит за квартиру погасити.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.