За дев’ять місяців на Хмельниччині здано житла на 19,4% менше, ніж торік

У січні-вересні цього року на Хмельниччині прийнято в експлуатацію 247,6 тис. кв. м загальної площі житла, що на 19,4% менше, ніж у січні–вересні 2015р.

Про це повідомляє Головне управління статистики в області.

Майже дві третини (64,8%) загального обсягу житла прийнято в експлуатацію в будинках із двома та більше квартирами, 35,1% – в одноквартирних будинках та 0,1% – у гуртожитках.

Перше місце за обсягами прийнятого в експлуатацію житла традиційно посів обласний центр – 157 тис. кв. м загальної площі, або 63,4 % загального обсягу.

У цілому по області прийнято в експлуатацію 2,9 тис. квартир. Середній розмір квартири становив 79,7 кв. м загальної площі, при цьому в сільській місцевості – 129,5 кв. м, у містах – 75,3 кв. м загальної площі.

Крім того, прийнято в експлуатацію дачні та садові будинки загальною площею 8,2 тис. кв. м, що на 20,4% менше порівняно з січнем–вереснем 2015р.

Завершені також будівництво та реконструкція інших об’єктів соціальної сфери, зокрема, прийнято в експлуатацію навчально-лабораторну будівлю вищого навчального закладу на 328 кв. м загальної площі, дошкільний заклад на 30 місць, пункти медичного обслуговування на 20 відвідувань за зміну та спортивні зали тренувальною площею 1451 кв. м.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.