У ГПУ визначилися з прокурорами місцевих прокуратур Хмельниччини

Робоча група з організації та проведення тестування та відкритого конкурсу для зайняття посад у місцевих прокуратурах при Генпрокуратурі затвердила рейтингові списки кандидатів на зайняття вакантних посад прокурорів місцевих прокуратур Хмельницької області.

Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

Зокрема, найбільше балів (126,41) на посаду прокурора Шепетівської місцевої прокуратури набрав Володимир Літвін. Друге місце посів Євген Оніщук з рейтингом 112,58; на третьому місці – Анна Агаркова (104,48).

Трійка претендентів на прокурора Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури виглядає так: Ольга Судік – 139,5 балів, Наталія Козіцька – 122,5, Віра Терещенко – 119,25.

У відомстві Луценка наголосили, що після спрямування рейтингових списків керівнику регіональної прокуратури вирішуватиметься питання щодо призначення кандидатів на посади прокурорів місцевих прокуратур з урахуванням їх підсумкового балу та місця у рейтинговому списку.

При цьому кандидат з вищим балом має пріоритет на вибір вакантної посади для призначення у межах однієї місцевої прокуратури (наприклад тимчасово вакантні та постійні вакансії, посади у відділах місцевої прокуратури та її головному осередку тощо).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.