Славутчани мають чистити тротуари від снігу самостійно

Згідно з Правилами благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти й порядку в м. Славута, затверджених рішенням сесії міської ради № 15-38 від 31.01.2014, славутчани повинні брати активну участь у розчищенні міста від снігу. Підприємці, орендарі, власники приватних садиб тощо зобов’язані утримувати в належному стані території надані їм в установленому законом порядку, а отже, здійснювати прибирання прилеглої території, межі якої встановлені Правилами благоустрою, а саме: прибирати сміття, ремонтувати та фарбувати паркан, підрізати гілля дерев, що нависає над тротуаром, а також належно утримувати територію у зимовий період. Так, при снігопадах і ожеледиці суб’єкти господарювання зобов’язані на прилеглих територіях прибирати, очищати тротуари від снігу, льоду та посипати піском. Власники садиб приватної малоповерхової забудови зобовязані здійснювати очищення від снігу тротуару вздовж огорожі на проїжджу частину тощо. Про це повідомляє Славутська міська рада.

Належний санітарний стан території і тротуару, що прилягають до приватного житлового будинку або земельної ділянки, магазину, торгівельного кіоску, закладу харчування, аптеки тощо, повинен підтримуватись постійно.

Згідно з Кодексом України про адміністративні правопорушення (ст. 152) порушення норм і правил у сфері благоустрою тягне за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів (від 340 грн до 1360 грн) і на посадових осіб, громадян – субєктів підприємницької діяльності – від пятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 850 грн до 1700 грн).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. Сидор зійшов з розуму

  2. Так тролять Сидора з анечищені вулиці у Славуті
    https://vk.com/tupova_slavuta?w=wall-37321440_82895

  3. зразу видно що влада на своєму місці, а не те що у нас. Є закон – виконуйте панове підприємці і начальники.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.