На засідання виконкому в Кам’янці прийшли обурені підприємці та студенти

Сьогодні у Кам’янці-Подільському засідання виконавчого комітету міської ради супроводжувало 2 акції протесту.

Першими своє невдоволення вирішили висказати близько 60 осіб, представившись  приватними підприємцями із сувенірного містечка в Старому місті. Вони вимагали продовжити їм термін дії паспортів прив’язки на тимчасові споруди. Небажання влади продовжити дію договорів вони пов’язували з тим, що «базарчик потрібен Сергію Шутяку (генерал-майор міліції) та Миколі Сосулі (приватний підприємець), щоб зробити дорогу для нового готелю».

Міський голова Михайло Сімашкевич обіцяв протестувальникам вирішити їхнє питання впродовж дня, однак останні наполягали на негайному виконанні вимог. Після тривалих дискусій та образ на підвищених тонах члени виконкому таки пішли назустріч обуреним підприємцям виконавши їхні вимоги. Дію паспортів прив’язки продовжили на 3 роки.

Наступними в черзі на протест були члени Молодіжної ради при виконкомі. Екс-голова організації та депутат міськради Степан Гурома заявив про грубе втручання в роботу ради. За його словами, департамент гуманітарної політики намагається «протягнути» зміни до Статуту Молодіжної ради, які не узгоджувались з молоддю. Вимога студентів – внесення змін до Статуту в розділі про вибір голови організації. Пан Гурома вимагав, щоб нового голову могли обирати не 2/3 членів ради, а простою більшістю голосів від присутніх членів ради.

Михайло Сімашкевич натомість пропонував правку «більшістю від загального складу ради».

Після гучних обговорень та погроз «новим Майданом» члени виконкому теж пішли на поступки студентам-мітингарям.

Загалом розгляд цих двох питань тривав понад дві години.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.