Славутська міськрада відстояла у суді право на користування землею колишніх військових містечок

15 листопада 2016 року у Вищому господарському суді України відбувся розгляд справи за касаційною скаргою КЕВ міста Хмельницький до Славутської міської ради, згідно якої КЕВ міста Хмельницького просив суд скасувати рішення Господарського суду Хмельницької області від 06.06.2016 року та постанову Рівненського апеляційного господарського суду від 17.09.2016 року. Про це повідомляє Славутська міська рада.

Нагадаємо, що рішеннями вищезазначених судів КЕВ м.Хмельницький було відмовлено у позовних вимог щодо скасування рішення Славутської міської ради, яким в 2006 році припинялося право користування земельними ділянками на яких розміщувалися військові містечка №21 та №22.

За результатами розгляду касаційної скарги Вищим господарським судом України 15 листопада 2016 року КЕВ міста Хмельницький відмовлено.

Те, що суд прийняв законне рішення, взявши до уваги переконливі аргументи, є прецедентом, створеним для інших судових інстанцій, в яких розглядаються аналогічні справи по всій Україні, адже майно передане не лише Славуті. З’являється впевненість, що українські суди готові приймати рішення на користь власного народу.

Міська рада (міський голова Сидор В.Б., заступник міського голови Калюжнюк Л.Р., начальник юридичного відділу Федорчук С.Й.) відстояла право громадян та юридичних осіб, а їх близько 500, яким передані земельні ділянки у власність та на праві користування.

На землях, прийнятими від Міноборони, сьогодні розвиваються заводи, митниця, підприємства, які сплачують збори, податки, щоб утримувати в тому числі і армію.

У цьому протистоянні позивача підтримувало Міністерство оборони України, яке намагалося повернути землі військових містечок, вишукуючи незаконні підстави та маніпулюючи законодавством.

Безумовно, в ці нелегкі часи Збройним Силам необхідно відновлювати все, що було втрачено до війни. Але не такими ж шляхами, і не за рахунок тих, хто поповнює бюджет та створює робочі місця.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.