УКРОП Хмельниччини проти банків країни – агресора

«Геть із Хмельницького», «Не неси гроші окупантам»  з такими гаслами сьогодні майже 30 активістів «Українського об’єднання патріотів -УКРОП» на Хмельниччині вийшли на мирну акцію протесту  проти діяльності банка Росії на території України. Приєднались до акції і представники громадських організацій «Маємо право»,  ГО «Україна – Рідний край» та ін.

1

З прапорами і плакатами у руках укропівці зібрались під стінами філії VS BANKу, що у Хмельницькому, аби закликати владу країни, Нацбанк України  припинити діяльність цієї установи на території держави.  Громадянам же радили не вкладати сюди свої гроші,  аби, фактично, не спонсорувати Росію  –  країну агресора.

« Ми протестуємо сьогодні проти існування на території України VS BANKу, який належить країні, що окупувала Крим та ввела війська на територію Донецької й Луганської областей. Дивує той факт, що Європейські та інші держави, підтримуючи Україну,  вводять санкції проти Россії, а на нашій території існують банківські установи, які, по факту, є  фінансовими донорами агресора. Завдяки мирним акціям протесту, за участю активних і небайдужих людей, ми хочемо закликати наших краян проявити свою громадянську позицію і усвідомивши, що це  банк, основним власником якого є Російська Федерація, перестати нести туди свої заощадження, позакривати там свої рахунки і перестати фінансувати тероризм», – наголосив голова Хмельницької обласної організації політичної партії УКРОП Дмитро Йовдій.

Нині в Україні представлені понад 10 банків, пов’язаних з Росією. Зокрема, це «Промінвестбанк», «ВТБ Банк», «Сбєрбанк Росії». І якщо по більшості з них громадськість поінформовано, то по VS BANKу інформації обмаль. Замаскувавшись під європейським брендом, він є насправді банком Росії, а точніше «дочкою» Сбербанку -установи країни- агресора. Не  знаючи цього,  українці несуть сюди гроші  чим, фактично, фінансують Росію і її вбивць на Сході України.

2

Нещодавно народні депутати від УКРОПу зареєстрували у Верховній Раді України ряд законів, якими пропонують запровадити секторальні санкції проти російських банків, заборонити українським держпідприємствам працювати з подібними банківськими установами і взагалі закрити банки з російським капіталом.

А поки народні обранці будуть приймати відповідні рішення, активісти УКРОПу Хмельниччини, разом із сотнями свідомих патріотів по всій території Західної України, котрі сьогодні також проводять аналогічні протестні акції, закликають українців не словом, а ділом бойкотувати роботу російських банків.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 15

  1. А якже буде фінансуватись ліпецька фабрика Рошену?

  2. М-дя.., сильний пікет…., а нічого що там жителі міста працюють і зарплату отримують?

  3. А против привата они не против- или корбан с беней не велят ?

  4. 10 чоловік на фото плюс фотограф. Мега акція. А матераільчик на сайті є

  5. Це ж не “СВОБОДА”, де нагнали б кучу адмінресурсу) Але питання, а мер-свободівець, не проти таких банків?

  6. Да нет там ни одного нормального!

  7. Кучка предателей и потомки фашистов вдруг каким-то непостижимым образом превратились в патриотов. В 1941-45 годах воевали за немцев против коренных украинцев, защищающих нашу землю от европейского фашистского захвата. И сейчас потомки тех же самых вертухаев пытаются продать нас, нашу страну, своим европейским хозяевам. Улицу Рыбалка – освободителя нашего (и не только) города от фашистов – эти фашистские прихвостни переименовали на австро-венгерского холуя. Ну-ну, европейская прислуга, чего от вас можно ожидать дальше?

  8. Не акція, а насмішка. 10 чоловік прийшло

  9. “До Росії реалізовано продукції на 619 мільйонів гривень…” – слабо боретесь. (Хмельницька обл. за 10 місяців).

  10. поздно пить минералку …..Трамп вам не поможет , так что ребята – добро пожаловать у в гроб , ле хаим ле хаим !

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.