У Хмельницькому відбудеться антикорупційний тренінг в рамках кампанії ЧЕСНО.Фільтруй суд!

%d1%87%d0%b5%d1%81%d0%bd%d0%be_%d1%85%d0%bc%d0%b5%d0%bb%d1%8c

10 грудня у Хмельницькому пройде безкоштовний антикорупційний тренінг Руху ЧЕСНО в рамках кампанії ЧЕСНО.Фільтруй суд! на тему “Судова реформа в Україні: інструменти громадського контролю”. До участі у тренінгу запрошуються активні представники громадянського суспільства, волонтери, учасники громадських рухів/антикорупційних кампаній, журналісти, активні студенти з Хмельницького та області.

Під час заходу учасники матимуть нагоду познайомитися з головними викликами та пріоритетами судової реформи в Україні, обговорити  можливості своєї участі в процесі очищення суддівських лав.  Тренінги проведуть регіональні координатори кампанії ЧЕСНО.Фільтруй суд!, учасники антикорупційної школи “Майстерня активних громадян”. На антикорупційному тренінгу учасники дізнаються про судову реформу в Україні і про те, які можливості вона дає громадським активістам, а також навчаться ефективно використовувати інструменти громадського контролю за судовою системою.

Участь – безкоштовна.  Організатори забезпечать відібраних на конкурсній основі учасників харчуванням та відшкодують витрати на проїзд. До участі відбиратимуть лише зареєстрованих учасників з Хмельницької області!

Для реєстрації – необхідно обов’язково заповнити ЗАЯВКУ – http://bit.ly/chesnosudregions.

Зверніть увагу!

Реєстрація на тренінг завершується 6 грудня (за три дні до дати проведення)!

За додатковою інформацією щодо участі у заході звертайтеся за електронною адресою activecitizens.ua@gmail.com.

Також можна звертатись до регіонального координатора у Хмельницькій області Альони БЕРЕЗИ за електронною адресою ngo.jar.ukraine@gmail.com.

 

Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Альона Береза

Альона Береза

Громадська діячка, голова ГО "ЖАР", регіональний координатор кампанії Чесно. Фільтруй суд! у Хмельницькій області
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.