На Хмельниччині започаткують новий конкурс на честь відомих митців

На Хмельниччині вже з 2017 року хочуть започаткувати щорічний обласний мистецький конкурс імені Людмили та Миколи Мазурів «Подільська палітра».

Про це сказано у проекті рішення Хмельницької обласної ради.

Згідно з положенням, учасниками конкурсу можуть бути діти, молодь, а також творчі колективи, які навчаються або проживають на території регіону.

Конкурс проводитиметься щорічно у два тури. У першому турі представлятимуться твори конкурсантів трьох вікових категоріях – 6-9, 10-12 та 13-16 років. У другому турі – роботи молоді віком від 17 до 25 років та визначаються переможці у чотирьох номінаціях: живопис, графіка, скульптура та декоративно-прикладне мистецтво.

Оцінку робіт претендентів здійснюватиме конкурсний комітет у складі дев’яти осіб з представників обласної ради, обласної державної адміністрації, обласної організації Національної спілки художників України, обласного художнього музею, мистецтвознавців, журналістів, фахівців у сфері образотворчого мистецтва.

На відзначення переможців «Подільська палітра» обласний бюджет виділятиме щорічно 11 тис. грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Скульптури Мазура в жахливому стані, давно в парку були? Яке там “на честь”.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.