Впійманий на хабарі чиновник Хмельницької міськради може внести 55 тис. грн, щоб вийти з-під варти

Сьогодні Хмельницький міськрайонний суд обрав підозрюваному заступнику начальника управління-начальнику одного з відділів Хмельницької міської ради запобіжний захід – тримання під вартою з можливістю внесення застави у сумі 55 тисяч гривень.

Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

Посадовця підозрюють у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 369-2 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди для себе чи третьої особи за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, поєднане з вимаганням такої вигоди).

Заступника начальника управління було взяти на хабарі у розмірі 7 тис. грн. За ці кошти він мав вирішити питання щодо оформлення дозвільних документів на об’єкт нерухомості.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 7

 1. Всі громадяни міста знають цього посадовця, який ніколи не був здирником. Відверто жаль цього чоловіка, який ніколи не був нахабою. У цім житті це може спідкати кожного. Я йому за 20 років знайомства ніколи не давав хабарів, а він ніколи їх не вимагав і навіть тоді коли необхідно було сплатити за його вимогою штраф. Дуже жалкую за цей факт. Сподіваюсь Бог буде на його стороні і хай простить йому за вчинене…

 2. Я підтримую вищесказане. Також близько 10 років знаю цього посадовця. Знаю його як відзивчиву, надзвичайно добру навіть подеколи наївну людину, класного професіонала. Він мухи ніколи не образить не те щоб Закон порушувати. А якщо і доводилось, то точно не з власної волі, а через вказівки “з верху”. Він завжди дуже боявся втратити посаду, бо крім як бути “служаком” нічого не вмів. Тому відверто не вірю, що він міг так “тупо” попастись на хабарі тим більше у власному кабінеті. Нова влада його вже давно хотіла звільнити як “неугодного” тільки приводу не могли знайти. От і почали діяти радикально, а просто кажучи – підставили!!! І не тільки я так вважаю, це думка всіх хто був з ним особисто знайомим.

  • Він допився до цирозу печінки. Написав заяву 8 листопада, а попався 9 листопада.

   • Тим більше. Логіки в такому разі взагалі нема. Навіщо вимагати і тим більше вже після звільнення брати хабар за, як пишуть, сприяння оформлення документів, якщо він після звільнення вже втрачає всі повноваження і можливості???Це ще раз доводить підставу до того ж не продуману.

 3. В про кого мова?
  Дозвільні документи ніби ЦНАП робить

  • ЦНАП приймає документи для дозвільних документів і передає їх виконавцям, а не робить дозвільні документи

 4. Немає ні головного архітектора, ні заступника. Керувати управлінням будуть кухарки, або вибачте “юрісти” с “землемерами”

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.