Старокостянтинівський райсуд зобов’язав повернути державі землі вартістю 13,7 млн. грн

Старокостянтинівський районного суду зобов’язав орендаря повернути державі землі вартістю понад 13,7 мільйонів гривень, що знаходилися у незаконному користуванні.

Про це повідомляє прес-служба облпрокуратури.

Як з’ясувалося, на підставі розпоряджень Старокостянтинівської райдержадміністрації у 2012 році із одним громадянином укладено 5 договорів оренди земельних ділянок загальною площею понад 392 гектари, наданих для ведення фермерського господарства.

Цей чоловік є засновником та керівником низки суб’єктів господарювання, у користуванні яких знаходяться значні площі сільгоспугідь. Земельні ділянки після їх отримання передав у суборенду товариству, керівником якого він був.

Зазначене підтверджує, що дійсний намір громадянина спрямовувався не на створення фермерського господарства, а штучне використання цієї процедури як пільгового порядку одержання земель державної власності в оренду поза передбаченої законодавством процедури земельних торгів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.