Симчишин поставив керувати будівельним КП екс-начальника управління торгівлі

Хмельницький міський голова Олександр Симчишин провів кадрові зміни.

Згідно з його розпорядженням від 10 листопада, з посади начальника управління торгівлі звільнено Олександра Панченка. Іншим розпорядженням мер призначив Панченка директором комунального підприємства «Хмельницькбудзамовник».

Новопризначений керівник КП приступить до обов’язків з 14 листопада.

Як відомо, за 2015 рік «Хмельницькбудзамовник» отримав 1,6 млн. грн збитків.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 12

 1. На посаду керівника цього підприємства необхідно призначати людину з будівельною освітою та певним стажем роботи в галузі. Разом з тим, при перепрофілюванні підприємства в оптово-торгівельне, то це вірний хід мера.

  • не погоджуюся. це стара радянська помилка. Керівник підприємства – це менеджер, управлінець, керівник. Панченко насправді хороший менеджер. А головного інженера і заступника треба брати будівельників. Тоді буде результат.

   • Все равно чем, лишь-бы керуваты. Не раз оказывался под такими начальниками. И им несладко, и подчиненным. Может это и капиталистично но на целевое использование организации влияет хреново.

 2. Панченко показав себе вольовим керівником, який здатен вивести підприємство на новий рівень

 3. Панченко дійсно порядна людина і талановитий професійний керівник

 4. му-ак цей панченко, як і всі свободівці, тільки вміють що красти і відкати брати! лише за списання пайових внесків 100 000 $ взяли…… Коли вже настане край цьому дерибану?

 5. Призначення є незрозумілим, так як з торгівлі в будівництво це все рівно, що з керівника магазину на керівника будівельного підприємства. Якщо магазин (супермаркет) має 300 працюючих, а в будівельному підприємстві також 300 працівників, то нескладно взяти на роботу, приміром, виконавчого директора чи заступника з будівельною освітою та стажем роботи, які будуть “тянути” підприємство, але якщо на цьому підприємстві відсутні будівельники, то цьому керівнику необхідно організовувати діяльність фактично з нуля. Це дійсно випробування для призначеного посадовця. Напевно це випробування не з легких.

 6. Знаючи це підприємство на проотязі останніх 15 років хочеться побажати новому керівнику удачі та витримки, так як його ( директора) спідкала тяжка доля та вопробування.

 7. Хай щастить

 8. Знаю Олександра по його вчинках , порядна людина, професійний керівник, а про відкати які вказує аноним і яким чином можна давати оцінку одній людині по негативним критеріям всієї партії мені незрозуміло, успіхів Олександру

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.