“Євромайдан SOS” розшукає лікаря, який врятував активіста з Хмельниччини

Рух “Євромайдан SOS” розшукає лікаря, який врятував життя активісту з Хмельниччини Анатолія Панчука.

Про це зазначено у повідомленні спільноти на сторінці “Фейсбук”.

“Лікар, який надавав допомогу 20.02.2014 після 10-ї ранку в трапезній Михайлівського собору пораненому Анатолію Панчуку і взяв кулю, що випала зі светра пораненого (7,62), озвіться”, – сказано в повідомленні.

У коментрі НГП Анатолій Панчук розповів, що зазнав поранення у спину на вулиці Інститутській у Києві під час спроби надати допомогу потерпілому майданівцю, котрий лежав на вулиці.

“Через три місяці лікування хотів відшукати того лікаря. Але, коли зайшов до Михайлівського собору, не вдалося одержати будь-яку потрібну інформацію, оскільки частина людей поїхала на фронт на Донбас”, – сказав він.

Майданівець додав, що кримінальна справа, де він проходить потерпілим, об’єднана з рештою, що скоїлися 20 лютого 2014 року на Інститутській. Наразі столичний суд допитав менше половини потерпілих (загалом, у справі проходить близько 140 потерпілих – НГП).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.