Чиновника з хмельницької міськради спіймали на хабарі 7 тис. грн

Слідчий відділ прокуратури Хмельницької області спільно зі співробітниками ВБКОЗ управління СБУ в області 9 листопада затримав заступника начальника управління – начальника одного з відділів Хмельницької міської ради на одержанні неправомірної вигоди для себе в розмірі 7 тисяч гривень за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави.

Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

Упродовж жовтня-листопада поточного року під час розгляду документів посадовець запевнив особу, яка їх надала, що у разі переді йому вказаної суми коштів, особисто вирішить питання щодо оформлення дозвільних документів на об’єкт нерухомості.

При одержанні обумовленої суми зазначену особу викрито «на гарячому», а кошти вилучено.

Його затримано в порядку ст. 208 КПК України. Вирішується питання про повідомлення йому про підозру у вчиненні корупційного кримінального правопорушення, передбаченого ст. 369-2 КК України (зловживання впливом) та обрання запобіжного заходу.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 24

 1. Хто він?

 2. Соромно…(((

 3. Да…, навіть при Мельнику такого не було.

 4. Ойй…не він перший, не він останній!
  А толком таки й нікого не посадили!!!

 5. криштально чесний свободівець! підставили та оговорили!

 6. а хто знає прізвище? то не фейк випадково?

 7. це старий кад з мельниківської команди, працював плече в плече з Дунаєвським, підписав дуже багато злочинних містобудівних. його вже давно мали звільнити, але він тікав на лікарняні і лежав на 13 км.

  • звідкіля така інфа?

  • Получается ” я не я и хата не моя))). Логично, что этот хапужка, когда обещал “решение вопроса” и брал взятку, должен с кем то поделится на верху. ведь там, “на верху” на мутные решения, в первую очередь обращают внимание,))) и их, верхов, не формальное согласие обязательно нужно. Значить если брал, и дал согласие, то знал что должно протащится, что согласует

 8. Хто-небудь в кінці кінців назве прізвище цього “рєшала” чи ні ???

 9. всіх старих з команди мельників звільнити

 10. Тепер немає ні головного архітектора міста, ні його заступника, але зато є директор департаменту архітектури, який без цих посадовців повний банкрут.

 11. Неподілився. От Симчишин і здав його прокурорам

  • Не сміши, клоун. 7000 – не поділився. таких смішних сум ніколи не було. Всі хто знає затриманого добре знає з чиєї він команди. Меля.

 12. Зрозуміло одне – стару команду треба чистити далі і негайно. мельниківські штучки не працюють, а піддерибанюють потрохи.

 13. Під Симчишина копають! А зась вам!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.