Протиепізоотична комісія через спалах АЧС оголосила карантин у двох селах Новоушицького району

Державна надзвичайна протиепізоотична комісія та комісії з питань надзвичайних ситуацій при Новоушицькій райдержадміністрації оголосила смт Нова Ушиця, села Філянівка і Каскада неблагополучними пунктами щодо африканської чуми свиней і встановити в них карантин

Таке рішення було ухвалено 8 листопада.

Крім цього, комісія створила оперативний штаб з ліквідації надзвичайної ситуації; затвердила «План заходів щодо ліквідації та недопущення розповсюдження захворювання» та схему інформування; створила шість підрозділів та затвердила їх склад для організації протиепізоотичних заходів в неблагополучних пунктах.

Подія класифікується як надзвичайна ситуація природного характеру, пов’язана з окремим випадком екзотичного та особливо небезпечного інфекційного захворювання сільськогосподарських тварин.

На 8 листопада розгорнуто два поста АЧС на виїзді з смт Нова Ушиця в напрямку смт Віньківці та поблизу с. Іванівка, Новоушицького району, куди залучено 6 спеціалістів та організовано цілодобове чергування.

Нагадаємо, що 7 листопада в особистому підсобному господарстві мешканки Нової Ушиці було зареєстровано загибель 16 голів свиней. Столична лабораторія підтвердила наявність тварин діагнозу Африканської чуми свиней.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Вона кругом уже є…….”возики” розвозять, у приватному секторі йде забій…….

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.