У Красилові затримали двох рекетирів

У райцентрі Красилів працівники поліції «на гарячому» затримали двох чоловіків, які впродовж двох років вимагали у місцевих підприємців щомісячну плату в розмірі 2 тисяч гривень. Про це повідомляє ГУНП у Хмельницькій області.

pm713image001

Двоє чоловіків 26 та 43 років впродовж 2014-2016 років, погрожуючи розправою, вимагали у місцевих підприємців щомісячну плату в розмірі 2 тисяч гривень.

Навесні цього року потерпілі відмовились сплачувати зловмисникам вказані кошти. Тоді вимагачі вирішили натиснути на підприємців. Спочатку вони спалили автомобіль «ВАЗ 21043», який належав одному із потерпілих, завдавши матеріальної шкоди в розмірі 20 тисяч гривень. А через декілька днів кинули коктейль Молотова у вікно будинку, який належить батьку іншого потерпілого.

Після цього підприємці погодилися відновити щомісячні виплати, але вже повідомили про вимагання до поліції. Під час чергової передачі грошей зловмисників затримали «на гарячому».

Зараз обоє чоловіків перебувають під вартою. Їм доведеться відповідати перед законом за ч. 2 ст. 189 «Вимагання» та ч. 2 ст. 194 «Умисне знищення або пошкодження майна шляхом підпалу» Кримінального кодексу України. Зловмисникам може загрожувати позбавлення волі на строк до 10 років. Найближчим часом матеріали буде спрямовано до суду.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Ця подія сталася 10 вересня, щось дуже запізнілі “новини”.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.