У Новій Ушиці зафіксований спалах Африканської чуми свиней

В особистому підсобному господарстві громадянки, яка проживає в смт Нова Ушиця 7 листопада було зареєстровано загибель 16 голів свиней. Загалом, в господарстві утримувалося 20 голів свиней.

Про це повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області.

При дослідженні відібраних проб біоматеріалу в Державному науково-дослідному інституті з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи (м. Київ) встановлено діагноз на африканську чуму свиней (АЧС) (звіт про результати дослідження № 007258 п.м./16 від 08.11.2016).

З метою координації дій з локалізації та ліквідації спалаху АЧС проведено засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Новоушицькій райдержадміністрації, рішенням якої затверджено план дій з ліквідації АЧС, визначено межі епізоотичного осередку, зон захисту та нагляду. В осередку захворювання вживаються заходи з локалізації та недопущення поширення збудника АЧС.

Як відомо, 19 жовтня в одному з підсобних дворів райцентру Летичова виявлено спалах Африканської чуми свиней. Було утилізовано 7 голів свиней.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Вона кругом уже є…….”возики” розвозять, у приватному секторі йде забій…….

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.