У Старокостянтинові УПЦ МП без офіційного дозволу будує капличку

Московський патріархат розпочав офіційно не погоджене будівництво каплички на старокостянтинівському міському кладовищі. Про це повідомляє «Старокостянтинів небайдужий».

2 листопада цього року, у відповідь на депутатське звернення Миколи Ваврищука, начальник Старокостянтинівського КПП В.Є.Булич повідомив:

«Проектна документація на будівництво, яке розпочалося біля міського цвинтаря, в Комбінаті комунальних підприємств відсутня і не погоджена так, як земельна ділянка вже тривалий час знаходиться в стадії законодавчого та технічного переоформлення.

Біля міського кладовища дійсно йде будівництво каплиці Свято-Андріївської церкви Московського патріархату.

Ділянка під будівництво знаходиться в санітарній зоні кладовища.

З начальником КПП будівництво не погоджувалось (було усне погодження 3 роки тому)».

Також у відповіді зазначено, що настоятель монастиря Іосаф був попереджений про необхідність припинення будівництва до вирішення питання розширення кладовища та розмежування між Пашківецькою сільською радою та містом.

З наведеного документу зрозуміло, що офіційно немає жодного дозволу на будівництво каплиці, тому незрозумілим лишається факт знаходження на території міського кладовища будівельних матеріалів.

1

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Біда! Церкви будують!!!!! Того диви і до мечетей дойдемо!

  2. ВАУ ! СВЯДОМИТИ ЗЛЯКАЛИСЯ ЦЕРКВИ ЯК ЧОРТ ЛАДАНУ. СВЯДОМИТИ ПОМАЛЮЙТЕ СОБІ ДУПУ НА ЧЕРВОНО-ЧОРНИЙ КОЛІК І ВИКЛИЧТЕ БІСА-БАНДЕРУ З ПЕКЛА .

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.