Корнійчук потрапив у ТОП-10 губернаторів-багатіїв – ЗМІ

Голова Хмельницької ОДА Олександр Корнійчук ввійшов до ТОП-10 губернаторів-багатіїв за підсумками елетронного декларування.

Такий рейтинг склало видання “Главком”.

Так, пана Корнійчука столичне медіа назвало ленлордом (від англ. Landlord) — поміщик, великий феодальний землевласник у середньовічній Англії). За доходами хмельницький обласний керманич Корнійчук входить в ТОП-10 найбагатших губернаторів України: станом на 2015 рік він накопичив 15 млн грн. Однак значні заощадження, гектари землі і тисячі квадратних метрів нерухомості не завадили керівнику Хмельниччини оформити соціальну допомогу: у 2015 році Корнійчук отримав від держави 57 тис. грн допомоги по безробіттю.

23

Також до цієї категорії потрапили голова Житомирської адміністрації Ігор Гундич, призначений зовсім недавно, задекларував майже 163 гектари. Та прихильник кінного театру і російського козацтва, глава Луганської ОДА Юрій Гарбуз. У його декларації значиться 64,8 га. Причому практично все це земля – близько 62 га – знаходиться в Росії.

“Главком” пише: якщо рахувати у національній валюті, глави обласних держадміністрацій задекларували на всіх близько 800 млн грн ($31 млн за курсом НБУ на 6.11.2016).). Це в 2,3 рази більше, ніж у двох з лишком десятків міністрів та їх шефа Володимира Гройсмана.

Загальна площа землі, зазначеної в деклараціях голів обласних адміністрацій, – 373,4 гектари. Це, приблизно, 523 футбольних поля.

З повною інформацією про статки голови Хмельницької облдержадміністрації Олександра Корнійчука можна ознайомитися у Єдиному реєстрі декларацій.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 24

 1. ось такий в нас очільник області.. мільйонер.. напевно скоро стане мільярдером.. смішно та гидко..

  • Тут є ризики. Але є досвід, вміння, знання. Будемо сподіватись, що попрацює для області так само добре. Гроші є, тепер треба залишити по собі добрі справи. Бідний – ризиків більше. Треба забезпечити сім”ю і це можна зрозуміти. Історія показує, що великі статки все-таки чесніше заробляти в бізнесі, а не в кріслі чиновника.

   • Гроші має значить красти небуде, ха, ви багато злодіїв-рецедивистів бачили, що б вони завязували, от ж то і воно. ЗЛОДІЙ ЗАЛИШАЄТЬСЯ ЗЛОДІЄМ

    • Яке страшне звинувачення. А якщо ви помиляєтесь? Не всі хто заробив гарні гроші злодії. Всіх заможних вважали злодіями в 1917 році, результат сумний.

 2. ТАК ЩЕ ГРОШІ ЛЮДЯМ ЗА ВИБОРИ 2012 РОКУ НЕ ВІДДАВ ! А САМ МАЄ МІЛЬЙОНИ ТА ТИСЯЧІ КВАДРАТНИХ МЕТРІВ НЕРУХОМОСТІ І 121 ГЕКТАР ЗЕМЛІ !

 3. Мало того що не додав, так щей не сплатив гроші за безкоштовні обіди!

  • а про безкоштовні обіди – детальніше будь ласка.

   • Було обіцяно безкоштовне триразове харчування в закладах громадського харчування, у випадках проведення агітаційної роботи на селі – харчування із пересувних польових кухонь

 4. минулого року отримав 57,5 тисяч гривень допомоги по безробіттю

  це при тому, що

  в декларації вказано 41 об’єкт нерухомості, «під подушкою» тримає 6 мільйонів гривень та 100 тисяч доларів, і носить годинник за 160 тисяч гривень.

  чмо

  • 100%

  • Воно ж бізнесмен. Згадайте на що вони здатні заради грошей.

   • В Радянському Союзі було повно бізнесменів, в підпіллі. Ці правду сказали. Аграрний бізнес, треба пахати. Чому люди так страждають від заздрощів. Хай будуть багаті, хай підприємства тримають, хай виробляють продукцію. А хто ж це буде робити? Той хто не знає як заробити?

 5. Людина з бізнесу. Був би нікчемним якби бізнес не вдався. Правила ведення і збереження бізнесу диктувала держава і тодішнє бізнесове середовище. Нічого дивного, а знаючи з практики як нелегко вижити в нашій країні, то треба мати залізну волю щоб встояти.

 6. всі обсуждають обсуждають але в душі так хочуть попасти в цей топ, це успішні люди хто бізнесмен хто фермер але всі успішні і багаті але ця національна тварина ЖАБА душе невдах

  • Особисто в мене заздрощів не виникає, скоріше огида. До скоробагатьків. Знаєте, красти гидко. Не кожен здатний.

 7. А я навіть не знав, що нас здали москалям. І ми вже губернія. Тепер зрозуміло, чому життя стало таким важким і дорогим.

  • Таки-да. Нелепица. Но должность “голова” – тоже не звучит, и странная.

   • вам наверное звучит председатель. председатель еще страннее. непонятно чего датель. обычно отниматель.

 8. 25 років вже нема совка, 25 років є багаті і бідні. Ніби ніхто цього не знає. Поговоріть з бізнесменами з нашого базару, скажіть їм, що їхні мільйони всі вкрадені – почуєте відповідь, як вони ризикували всім щоденно, як тягали на собі тонни товару, мучились в дорозі і тд і тп. І будуть праві. Люди заробили гроші важкою працею тепер вороги?

  • юрчик всі знають за що ти пишеш такі захисні коментарі…за посаду та великі грошенята… і за той бізнес який зараз собі будуєш…тому і захищаєш корнійчуків!!!

 9. Одного человека спросили: что ты выбираешь ум или богатство. Как человек умный он выбрал богатство.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.