У Кам’янці у районному пологовому будинку померла дитина

У Кам’янець-Подільському районному пологовому будинку померла дитина. Про це повідомляє «Вечірній Кам’янець».

2 листопада в пологовому відділенні районної лікарні на 35-тому тижні вагітності народився хлопчик, вагою 2,600 кг. Про це повідомляє «Вечірній Кам’янець»

Як повідомив головний лікар районної лікарні Віталій Шевчук: «Дитина народилася відносно здоровою, ніяких патологій виявлено не було. І дитина і мама почували себе добре. Тому після пологів дитину разом із матір’ю перевели в палату сумісного перебування. І вже зранку, близько 4:30 жінка помітила, що немовля почало капризувати та покликала лікарів, щоб ті оглянули дитину. О 6:30 лікарі помітили, що хлопчик не дихає»

Тіло дитини направили до Хмельницького для встановлення причини смерті. Після проведення судово-медичної експертизи колегією лікарів Хмельницького встановлено синдром раптової смерті.

Довідка: Синдром раптової дитячої смерті (СРДС) визначається як випадок раптової смерті до 1-року життя.

Смерть зазвичай настає в раніше здорової дитини, а причина летального наслідку залишається нез’ясованою, незважаючи на ретельне розслідування справи. Синдром раптової смерті немовлят (CРС) є причиною малюкових втрат, які не можуть бути пояснені іншими причинами після ретельного дослідження випадків, включаючи анамнестичні дані, аналіз клінічного випадку, секційне дослідження тощо.

Однак батько хлопчика вважає, що у цій ситуації винні лікарі тому і звернувся до поліції.

Як зазначив начальник районного відділу поліції Ігор Кшемінський, по факту смерті дитини відкрито кримінальне провадження відповідно до ст. 115 ККУ ( Умисне вбивство) та  призначено комісійну судово-медичну експертизу.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.