Радник Авакова шукав у Хмельницькому активних громадських діячів. Деякі залишилися не в захваті

Сьогодні радник Міністра внутрішніх справ, голова Громадської ради при МВС Володимир Мартиненко поспілкувався з представниками понад 100 громадських організацій, які діють у Хмельницькій області.

Як повідомляє сектор обласної комунікації поліції, він запропонував представникам ЗМІ та громадським активістам ефективний механізм взаємодії: їх запросили увійти до складу робочої групи з питань налагодження співпраці громадськості з органами виконавчої влади, діяльність яких координує міністр внутрішніх справ.

“Після Революції Гідності з’явилось чимало активних людей, які б хотіли долучитися до процесів, що відбуваються в державі. Тому разом з керівництвом ми вибудували концепцію залучення громадськості до роботи, яка відбувається у відомстві. Мова іде не лише про співпрацю з поліцією, а й усіма структурами, роботу яких координує МВС”. – сказав Мартиненко.

Разом з тим, окремі активісти після спілкування з радником Авакова залишилися досить скептичними Так, голова ГО “Жіночий антикорупційний рух” Альона Береза через “Фейсбук” відписалася, вказавши пану Мартиненку пласт проблем, що необхідно вирішити. Це – сервіс і вільний доступ до кімнати прийому громадян та інформаційних стендів; інформаційне наповнення офіційного сайту ГУ Нацполіції у Хмельницькій області; підвищення рівня професійності патрульних під час заповнення протоколів; якісний добір слідчих.

Представник ГО “Комітет моніторингу органів влади” Олексій Голеншин вважає, що радник Міністра МВС повинен був дати відповідь на головні питання, які останнім часом непокоять мешканців Хмельниччини: “Коли назвуть винних в розкраданні бензину для АТО підлеглими М.Семенишина? Коли назвуть винних та покарають тих, хто побив мітингувальників у Білогірському районі?”

При цьому у прес-службі обласної поліції додали, що робоча група з представників громадських організацій Хмельниччини буде створена найближчим часом. Бажаючі увійти до складу робочої групи можуть звернутися з мотиваційними листами на електронну адресу: gromrada@mvs.gov.ua.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 5

  1. поглибити глибоку взаємодію

  2. фрукт

  3. Приїхав відмазувати Семенишина.

  4. хороший мусор -мертвый мусор

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.