На Хмельниччині рішенням суду збільшили орендну плату для фермерського господарства у 6 разів

Шепетівською місцевою прокуратурою виявлено порушення вимог законодавства при використанні земель державної власності на території Тишевицької сільської ради.

Про це повідомив заступник керівника місцевої прокуратури Вадим Вітрук.

Встановлено, що розпорядженням Ізяславської райдержадміністрації ще у 2006 році фермерському господарству на підставі договору оренди землі передано в користування строком на 49 років майже 60 га сільгоспугідь.

Однак з’ясувалось, що визначений у договорі розмір орендної плати не відповідає вимогам Податкового кодексу України та тривалий час не змінювався. А відтак, бюджет недоотримував значну суму коштів.

Місцева прокуратура звернулась з позовними вимогами до господарського суду з метою внесення змін до договору оренди в частині встановлення розміру орендної плати на передбаченому законодавством рівні не менше 3% від нормативно-грошової оцінки.

Судом позовні вимоги прокуратури задоволені в повному обсязі, чим зобов’язано фермерське господарство внести відповідні зміни до угоди та збільшити суму орендної плати у 6 разів – з 10670,8 тисяч гривень до 64824 тисяч гривень щорічно.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.