Директор департаменту екології ОДА має землю в Криму і зберігає на руках понад 1 млн. грн

Директор департаменту екології та природних ресурсів Хмельницької обласної державної адміністрації Сергій Вавринчук подав в електронній декларації вісім земельних ділянок загальною площею 11,2 тис. кв. м.

Про це повідомляється у реєстрі НАЗК.

У тому числі, посадовець вказав, що у нього є 1200 кв. м землі у смт Заозерне, що знаходиться в Криму і є сьогодні тимчасово окупованою територією Росії.

Ще у власності держслужбовця нарховується два будинки у Хмельницькому площами 97 і 296 кв. м, ексковатор Atlas, 1993 року випуску,

У цивільної дружини Вавринчука нараховується три земельні ділянки і квартира на 96 “квадратів” у Хмельницькому. Ще вона завершує будівництво офісу на 450 кв. м.

Доходи директора департаменту екології ОДА складаються із зарплати 55,6 тис. грн, доходу від відчуження нерухомого майна – 4710 грн, дохід від зайняття незалежною професійною діяльністю – 107 грн.

Його дружина за минулий рік отримала 59,7 тис. грн зарплати, 198 тис. грн – доходу від відчуження рухомого майна (крім цінних паперів та корпоративних прав) і 72 грн – доходу від зайняття незалежною професійною діяльністю.

Вавринчук задекларував готівки на суми 1,1 млн. грн і 35 тис. євро. У його цивільної дружини на руках є 278 тис. дол, 25 тис. євро і 900 тис. грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 5

  1. пздц. навіщо людині стільки?

  2. Ахахахаааааа!А про что забыл? Вспоминай братишка!

  3. Навряд його посадять. То вже пусте – і закони, і правосуддя..
    Та може громом вб”є? Одна надія на Бога.

  4. Вавринчук продовжує діяти за старими корупційними схемами свого попередника на посаді пана Сагайдака

  5. Для чого йому робота?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.