Сергій Лабазюк переконаний у необхідності удосконалення системи е-декларування

Про це він заявив в  інтерв’ю одному з телеканалів.

На його думку, реакція суспільства на е-декларації є очікуваною і прогнозованою. «Сама система е-декдарування мала встановити довіру між суспільством і владою, але на ділі сталося протилежне. Певні речі, які позаписували чиновники в деклараціях, перетворюють цей процес на клоунаду. Зрозуміло, що прості люди, більшість з яких в країні живуть на мінімальну та середньою  заробітні плати, вже другий тиждень підряд шоковані тим, що понаписували деклараціях деякі чиновники», – зазначив нардеп.

Він не бачить перешкод, аби відповідні структури зайнялися перевіркою деяких доходів чиновників, адже всі інструменти для цього є.

«Бо з одного боку ні для кого не секрет, що багаті люди мають мільйонні статки. Але якщо ти маєш пояснення тому, звідки ти взяв ці гроші, як ти їх заробив, якщо ти сплачуєш справно податки – це одне.

Але інше, коли в тебе сотні тисяч доларів готівки, кілька квартир, дач в Європі, парк дорогих авто і перший запис в трудовій – чиновницька посада. Тоді це, звісно, ні в які рамки не вкладається і абсолютно нормально, коли це викликає обурення в простих людей», – наголосив нардеп.

При цьому С. Лабазюк додав, що е-декларації – це, по суті, експеримент, бо насправді такого обсягу публічного декларування немає в жодній країні світу.

«Там доступ до доходів народних обранців передусім є для правоохоронних структур, а потім для журналістів та суспільства”, – додав С. Лабазюк

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Ой Сергію Петровичу, зараз такі ваші виправдання після того як всі хто хотів бачили відкриті ваші статки по є декларації є просто нікчемними. Розію що ваші політ консультанти намагаються таким чином підправити вашу карму, але на на жаль запізно. Те вине бідна людина ми всі розуміли та бачили, та ви самі того не соромились. Але от тепер згадується як на зустрічі під час биборчої кампанії ви нам так файно розказували як вам там в раді важко, що воно вам не треба і тд. І тепер всі побачили як вам важко разом з іншими народними зрадниками. І до вас як то кажуть вже питань немає, і так все зрозуміло. Питання до ваших виборців та моїх земляків? Чи вони зрозуміли за кого проголосували ?!? Але думаю скоро вибори і такої помилки не повторять

  2. НГП нещодавно коментуючи його декларацію не зазначив, що він є фактичним власником Хмельницького ШБУ-56, але раніше неодноразово коментуючи тендери по ремонту доріг стверджувалось, що Лабазюк є кінцевим бенефіціаром цього підприємства. А хто ж зараз власник ШБУ-56 ???

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.