Хмельницький у рейтингу демократичності міст зайняв лише 25 позицію

Проект USAID Ukraine – USAID Україна “Громадяни в дії” презентував результати проведеного дослідження  – Індекс демократичності міст. Про це повідомила громадський активіст Альона Береза на своїй сторінці у Фейсбук.

Індекс охопив 48 найбільших міст України. Над його проведенням команда експертів працювала декілька місяців, і от нарешті можна показати, які ж міста найбільше відповідають європейським стандартам відкритості, прозорості та підзвітності міської влади.

У Топ – 10 міст знаходяться: Чернівці – 78%, Чернігів – 61%, Івано-Франківськ – 56%, Суми – 49%, Краматорськ – 48%, Тернопіль – 48%, Черкаси – 48%, Ужгород – 47%, Луцьк – 47%, Кропивницький – 44%.

Місто Хмельницький отримало 25 позицію, набравши 33% загального рейтингу.

Повні результати звіту по 14 інструментам та методологію дослідження можна прочитати за посиланням

http://www.ucipr.org.ua/publicdocs/Index_of_city_democracy_little.pdf

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 8

  1. Яка там демократія. Міська влада ввела цензуру у змі. Такого не було з совєцьких часів. Всі хто думає не так як свободівці – вороги. Хіба так має бути?

  2. Чи я дурак, чи автор рахувати не вміє, адже в мене вийшло 15, а не 25!

  3. Не в захист, але дивно, бо у Вінниці і Тернополі (де також Свобода), в інших містах не був, не знаю, на вході національна гвардія чергує і турнікети стоять. В міську раду зайти не можливо. Чого вони вище в рейтингу?

    • Рейтинг визначався за цілим рядом важливих для демократичного суспільства показників, а не лише за наявністю турникетів

  4. Ось так, а казали що це колишні ховаються за 10 дверима. Нема гірше ніж з Івана – пана.

  5. Перевіряли документи, положення, статути, регламенти. То хай міська рада підправить трохи документи, та й буде перша. Але що це дасть людям?

  6. Экой же фигней люди занимаются. Благо за пиндосовские бабки.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.